Jaki faktoring

Scarface
Kontaktowanie:

Re: Jaki faktoring

Postautor: Scarface » 26 lis 2018 10:40

Sporo można zyskać dzięki takiemu faktoringowi?
EUROTEX - taśmy transportujące i pasy napędowe.

Goffka

Postautor: Goffka » 23 gru 2018 23:25

Zanim zdecydujemy się na faktoring, to warto trochę o nim poczytać :) Moim ulubionym źródłem wiedzy o faktoringu są artykuły z https://www.monevia.pl/faktoring-to-nie-windykacja/ , bo zawsze znajdę tam fachową wiedzę napisaną w przystępnym języku. Sama prowadzę działalność gospodarczą i dobrze wiem jakim dużym problemem mogą być "dziury" w budżecie firmy spowodowane odroczonymi terminami płatności. Wystawianie takich faktur to całkowicie normalna sprawa, natomiast wymaga to też znalezienia jakichś dodatkowych źródeł finansowania. A takim źródłem może być właśnie faktoring :) Nie trzeba się już martwić o zamrożone środki finansowe, bo otrzymujemy stały dostęp do gotówki, którą zapewnia nam właśnie faktor. Według mnie to zdecydowanie lepsze rozwiązanie niż na przykład zaciąganie kredytów, a to również rozważałam. Jednak faktoring wydaje się być dużo rozsądniejszy, bo jest też bardzo elastyczny- korzystamy z niego wtedy, kiedy chcemy :) Nie trzeba podpisywać długoterminowych umów.

Szymekr

Postautor: Szymekr » 05 sty 2019 15:41

Myślę, że znajomi z całą pewnością będą w stanie pomóc. Warto się wśród nich rozeznać.
Nie można oceniać człowieka póki ktoś go nie zdepcze

eoweow

Postautor: eoweow » 15 sty 2019 19:19

Dzięki wielkie za świetne porady. Myślę, że przydadzą mi się one :)
jestem sprawiedliwa w swojej nieufności - nie ufam tym, których znam, z bardzo małymi wyjątkami, i tym, których nie znam.

Kamil1

Postautor: Kamil1 » 16 sty 2019 14:21

Zanim się na coś zdecydujesz polecam jeszcze samemu o tym poczytać. Trochę więcej znajdziesz tutaj - https://blog.invipay.com/tag/faktoring-podstawy ;)