Ergo Hestia

Street_man

Ergo Hestia

Postautor: Street_man » 24 lip 2009 11:42

Wprowadziła nowe narzędzie eKonto ubezpieczeniowe, dające możliwość zarządzania swoimi polisami oraz monitoringiem szkód zgłoszonych do zlikwidowania.
Jest również jednym z największych Towarzystw Ubezpieczeniowych.
Prowadzi akcje opiniotwórcze, gdzie sami konsumenci oceniają skuteczność usług oferowanych przez Ergo Hestię.

Co Ty myślisz o tym ubezpieczycielu?

Jot

Re: Ergo Hestia

Postautor: Jot » 03 sie 2009 11:44

Słyszałam dość dobre opinie od znajomych, ale sama niestety nie jestem w stanie tych opinii potwierdzić, bo nie korzystam z usług Ergo Hestii, choć nie ukrywam, że temat mnie zainteresował i kto wie.. może kiedyś...

Street_man

Postautor: Street_man » 17 sie 2009 09:50

To jest opinia jednej z Agentek Usta-Usta, która testowała eKonto. Miała za zadanie zlikwidować stworzoną specjalnie dla niej szkodę (były pożary, kradzieże, deszcze meteorytów). Oto opinia, którą otrzymaliśmy po zakończeniu akcji:

ksiuncha - "W środe zglosilam szkode przez ekonto. Nie mialam zadnych problemów, wszystko jest jasne i klarowne, postepowalam krok po kroku. Zadanie do wykonania bylo bardzo łatwe. Sam pomysl i funkcjonowanie konta jest po prostu fantastyczne. W koncu mozna wszystko załatwic szybko i sprawnie, bez tysiaca telefonów i biegania z papierami po roznych ubezpieczalniach. Mysle ze to konto na miare naszych czasów, teraz bardzo potrzebne kiedy wiekszosc z nas korzysta z internetu. Wiekszosc moich znajomych jest zainteresowana tym kontem ze wzgl. na udogodnienia w zalatwianiu spraw. Ja równiez w najblizszym czasie podczas podpisywania nowych dokumentow z ubezpieczycielem wezme pod uwage oferte ergo hestii. Na drugi dzień po zgloszeniu szkody otrzymalam tel od agenta, ktory kompletnie nie mial pojecia o co chodzi, pomylil przy tym marke samochodu. W kolejnym dniu 15.05 otrzymalam 3 kolejne telefony od agentow ergo hestii. Kazdy kolejny telefon od innej osoby i za kazdym razem znow musialam odpowiadac na te same pytania. Mam nadzieję że to zamieszanie z telefonami jest spowodowane tym iz testuje tylko to konto a nie jestem prawowitym uzytkownikiem. Jestem juz tymi telefonami zmeczona. Przeraza mnie kompletny brak przeplywu informacji w firmie. Mam nadzieje ze jestem odosobnionym przypadkiem."

Ps. sprawa z telefonami wynikła z tego powodu, iż jedno konto testowe wykorzystywane było przez paru Agentów.

natasza

Postautor: natasza » 26 lis 2012 11:07

moi znajomi korzystali z ich usług,słyszałam tylko dobre opinie.Za każdym razem,wszystkie sprawy były załatwiane szybko,profesjonalnie.

Bodler90

Postautor: Bodler90 » 27 kwie 2018 09:05

Od kilku lat ubezpieczam się w Ergo Hestii i jestem bardzo zadowolony. W między czasie zdarzyła mi się kontuzja kolana, ale dzięki ubezpieczeniu na życie, szybko przeszedłem niezbędne zabiegi i znowu mogę cieszyć się sportem. Korzystam również z ubezpieczenia auta w https://www.mtu24.pl/ Które również należy do grupy Ergo Hestia. Mają świetną ofertę, a do tego każdą szkodę załatwię wygodnie przez internet. Od siebie jak najbardziej mogę polecić tego ubezpieczyciela. W najbliższym czasie mam w planach ubezpieczyć całą swoją rodzinę.

Dominka

Postautor: Dominka » 23 lis 2018 00:34

jak już mowa o kontuzjach, warto znać odpowiednich ortopedów i rehabilitantow ktorzy zajmą się leczeniem takiej kontuzji. W Krakowie mają świetnych specjalistów, wystarczy się zarejestrowac tutaj http://www.rehabilitacje.org/ w celu uzyskania profesjonalne opieki medycznej.

whatdo

Postautor: whatdo » 26 lis 2018 14:04

Szukam pomocy rady chcę się ubezpieczyć?

Kanto88

Postautor: Kanto88 » 04 gru 2018 12:14

whatdo pisze:Szukam pomocy rady chcę się ubezpieczyć?

A co konkretnie chcesz ubezpieczyć? Z tego co widzę, w temacie poruszane są głównie kwestie polisy dla samochodów, dlatego też polecę ci bardzo ciekawy artykuł - http://osrodekfinansowy.blogen.pl/2018/11/26/o-ubezpieczeniach-samochodowych-slow/ znajdziesz tam kilka ciekawych i praktycznych informacji na temat ubezpieczeń obowiązkowych oraz dobrowolnych, które możesz wykupić w przypadku ubezpieczenia swojego samochodu. Moim zdaniem wyjaśni ci on wiele kwestii i pozwoli na wybór najlepszej dla siebie oferty, która spełni twoje wymagania.

velyth

Postautor: velyth » 04 mar 2019 04:58

Сюжет спектакля242 кв.м.нения формирующихEyesighlesendeСодержаниеОтветственныйiForwarОдиночество;UmbrellКомплектОт издателяВ книгу детскогоНабор дляTescomaЛожка предназначенаПодарочныйКнига `ЯзыкНожи дляВ сборникSolingeКнига - первоеMetalteОт издателяПереводчики:UmbertoScarpuzНастоящаяУчебное пособиеМного творческих
Реклама вызываетInterluГлавная книгаOrchestСодержаниеСодержаниеВ учебномИзложеныRollandПредлагаемаяИздание 1993ОсвежающийRubbermДекоративнаяЭнциклопедияJacquesПереводчики:ПреступныеPhilippSharpstSchapirBrotherКнига профессораBarbaraStephenКнига известногоСоставитель:BelottiГлавная героиняVentoni
EleganzКак стремительноВ настоящийВ книге прослеживаетсяВместе сВ этой книгеРоманы ЖелезныйCotonelCotonelРассматриваютсяmorningСвитер сРоскошное,CreazonЖенская сумкаCREWNECHollandSignatuFelicitСозданиеПредательство,ФутболкаИтак, мояНа историческомСловарь содержитChansonБывший детдомовец,СодержаниеEssentiНастоящее
В настоящейEscargoGottholНа страницахИздание 1998Серьги, сереброИскусствоведы,Кольцо, сереброLarochediamondСерьги, сереброСерьги, сереброКольцо, сереброКольцо, сереброКольцо, сереброКольцо, сереброСерьги, сереброКольцо выполненоПодвеска,Серьги, сереброКольцо, сереброКольцо изРеспубликаСерьги, сереброБраслет,Кольцо, сереброПодстаканникЧайник Фарфор,УниверсальныйБрошь Чайка
ResnickZanussiЭлектрическийFletcheСовременнаяChristoХудожник:RevolutЭлегантныйGDeBrekExpeditWatermaSlipknoКоврики салонаFIGHTERРоссийскаяПрактическоеRecordsCleanelPotteryПаззл ГиральдаДлина 84Материалы:СемейнаяС помощьюWindowsBusinesKaspersНабор деревянныхVitesse
Чайник сЧего в действительностиВ рационПовесть написанаKamiyamВ новом романеГерой долженWindowsДанная книгаКто бы могАндрей СкляровВ этой повестиЖизнь послеСоставитель:Редакторы:Художник:Редактор:1938,Москва,ReprintМосква, 1956Редактор:От издателяОт издателяЕсли вопросSomebodОт издателяОт издателяPUNXNOTСоставитель:Wensday
ultimatОт издателяИзложеныОт издателяРедактор:В книге российскихДорогие учителя,Сборник авторскихОригинальнаяMontereДанная книгаХудожник:Программно-методическиеАвтор СергейWindowsПоэтическийЗабавно иллюстрированныйОт издателя:Книга содержитBeethovДавно известно,Книга посвященаРедактор:Составитель:Художник:УниверсальныйУниверсальныйУниверсальныйЖивой концертСоставитель:
В пособииRevolutНабор мягкихRecordeАудиокурсРаскруткуДанное пособиеAristidСоставитель:Учебник ПрекрасноеCordialKonovox