Ubezpieczenie od następstw nieszczęśliwych wypadków

oecompensa
Posty: 8
Rejestracja: 21 lis 2017 14:06

Re: Ubezpieczenie od następstw nieszczęśliwych wypadków

Postautor: oecompensa » 05 cze 2019 11:40

Na pewno warto dołączyć ubezpieczenie NNW, bo to ubezpieczenie chroni kierowców i pasażerów przed konsekwencjami wypadków drogowych. Co ważne, polisa działa nie tylko w Polsce, ale także za granicą i to na obszarze znacznie szerszym niż terytorium Unii Europejskiej. W praktyce działa to w ten sposób, że uszczerbek na zdrowiu powstały w wskutek udziału w wypadku pozwala ubiegać się u ubezpieczyciela o odszkodowanie. Jego wysokość uzależniona jest od sumy ubezpieczenia wybranej w trakcie zakupu przez właściciela polisy, np. w Compensie może to być nawet 100 tys. zł na kierowcę i każdego z jego pasażerów.


oecompensa
Posty: 8
Rejestracja: 21 lis 2017 14:06

Re: Ubezpieczenie od następstw nieszczęśliwych wypadków

Postautor: oecompensa » 02 lip 2019 13:44

Zazwyczaj w przypadku ubezpieczeń NNW ochrona rozpoczyna się następnego dnia po podpisaniu umowy ubezpieczeniu, ale nie wcześniej niż przed opłaceniem pełnej składki lub przynajmniej pierwszej raty. W przypadku opóźnienia w płatności szkodę można zgłosić kolejnego dnia po dokonaniu wpłaty. Musi Pani jednak pamiętać, że nowe ubezpieczenie zapewnia ochronę jedynie za urazy i uszczerbki na zdrowiu doznane w trakcie trwania tzw. okresu ochrony, czyli czasu, jaki został zapisany w umowie z ubezpieczycielem. Oznacza to, że nie da się w ramach nowo kupionej polisy otrzymać odszkodowania za starą kontuzję.

Graniczna
Posty: 2
Rejestracja: 02 lip 2019 17:17
Lokalizacja: Warszawa

Re: Ubezpieczenie od następstw nieszczęśliwych wypadków

Postautor: Graniczna » 02 lip 2019 17:23

Chciałabym znaleźć nową pracę, jestem zainteresowana zostaniem agentem ubezpieczeniowym. MetLife jako firma, jest bardzo polecanym miejscem na rynku pracy https://www.goldenline.pl/firma/metlife-towarzystwo-ubezpieczen-na-zycie/.

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość