Ubezpieczenie samochodu? Gdzie?

velyth

Re: Ubezpieczenie samochodu? Gdzie?

Postautor: velyth » 04 sie 2019 22:46

инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинйоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо

velyth

Postautor: velyth » 05 paź 2019 21:43

oecompensa

Postautor: oecompensa » 09 paź 2019 10:48

Na pewno warto rozważyć dołączenie NNW do ubezpieczenia samochodu, bo dzięki niemu ubezpieczyciel wypłaci kierowcy i pasażerom odszkodowanie, gdy ucierpią w wypadku komunikacyjnym w Polsce i za granicą. Podobnie jest z assistance, które zapewnia przede wszystkim pomoc w momencie nieplanowanego unieruchomienia auta (np. holowanie lub pomoc w „odpaleniu” silnika, gdy rozładuje się akumulator). Co do AC – ta polisa nie jest obowiązkowa, ale zdecydowanie warto zastanowić się nad jej zakupem. AC pozwala na naprawę tych uszkodzeń auta, które powstały z winy jego właściciela (np. zniszczony przedni błotnik w wyniku „parkowania” na znaku drogowym) lub zostały spowodowane przez niezależne czynniki, takie jak warunki atmosferyczne (m.in. silny wiatr, obfite opady deszczu) czy atak wandali. Polisa AC umożliwia również otrzymanie rekompensaty w przypadku kradzieży samochodu. Warto wspomnieć, że assistance w razie wypadku dodajemy w Compensie gratis do ubezpieczenia AC.

Bodler90

Postautor: Bodler90 » 11 paź 2019 13:01

Witam,
jak dla mnie najkorzystniej i najtaniej niekoniecznie powinne iść w parze. Jak chcesz mieć najtaniej to raczej nie będzie najkorzystniej :)
mogę Ci polecić mtu, nie wiem czy to dla ciebie wyjdzie najtaniej, musiałbyś sobie sprawdzić u nich kalkulator, ale co do drugiego aspektu o który prosisz czyli, żeby było najkorzystniej to mogę ci zagwarantować, że na pewno korzystnie będzie. Ja jestem ich klientem już od dłuższego czasu i bardzo sobie chwalę z paru prostych powodów. Zakres ubezpieczenia jest bardzo zrozumiały, nie jest napisany w sposób , który zrozumie tylko prawnik albo ktoś kto prawem się interesuje. Mają ofertyy ubezpieczenia dodatkowego na przykład ubezpieczenia opon , szyb czy też ubezpieczenia od kradzieży, ale nie są one obowiązkowe, można sobie po prostu dokupić do obecnej oferty :) bardzo podoba mi się też to , że odszkodowanie jest wypłacane szybko i bez zbędnych formalności, podrzucam Ci link, poczytaj sobie https://www.mtu24.pl/ubezpieczenia-komunikacyjne/
i tak jak mówiłem ja naprawdę polecam, bo moim zdaniem to , że coś jest najtańsze niekoniecznie znaczy, że jest najlepsze :)