Jakie ubezpieczenie

siko

Jakie ubezpieczenie

Postautor: siko » 16 maja 2017 15:15

Mam od nie dawna samochód zdecydowałam się standardowo na OC, które jest obowiązkowe jednak myślę również o AC oraz ubezpieczeniu szyb. Czy według Was takie ubezpieczenia są opłacalne lub od czego warto się ubezpieczyć?

KataJarzyna

Re: Jakie ubezpieczenie

Postautor: KataJarzyna » 24 maja 2017 11:36

Na pewno warto mieć oba o których mówisz. Szyby tez są fajną opcją, bo np. warunki niektórych OC/AC nie wypłacają odszkodowania do jakiejś kwoty i jak szyba nie będzie droga to Ci nie oddadzą. Ja tak miałam z boczną od strony pasażera. Ja mam np jeszcze ubezp. od bagazu w pojeździe, bo wożę laptopy ze sobą do pracy i wydawało mi się, że lepiej je tez ubepieczyć. wszystkie te elementy możesz sobie sprawdzić jak wejdziesz na SUG-ubezpieczeni i wybrac oddzielnie np. pojazd, szyba, bagaż. sprawdź sobie, polecam :)

ayris

Postautor: ayris » 18 cze 2017 07:59

Ja właśnie szukam ubezpieczenia dla samochodu i zastanawiam się nad skorzystaniem z tej aplikacj https://play.google.com/store/apps/deta ... ia24&hl=pl Można ją bez problemu pobrać na telefon i wykupić ubezpieczenie bez wychodzenia z domu.

MartaMM

Postautor: MartaMM » 14 lip 2017 13:21

ayris pisze:Ja właśnie szukam ubezpieczenia dla samochodu

Szukając ubezpieczenia samochodu, dobrze jest porównać najpierw kilka opcji, aby nie przepłacić za polisę ;) A tutaj, w rankingu OC: https://ubea.pl/Ranking-OC-AC-NNW-czerw ... ul%2C1177/ , można sprawdzić, jacy ubezpieczyciele mają zazwyczaj najtańsze polisy.

Matusz34

Postautor: Matusz34 » 22 lip 2017 13:00

Cześć. A co sądzicie o tych poradach tutaj w tym temacie? Są one rzetelne według Was?
Miłość, która nigdy się nie powtórzy, bo nie ma najmniejszej szansy na powtórzenie rzeczy tworzących zupełność.