Najlepsze ubezpieczynie

moroz

Re: Najlepsze ubezpieczynie

Postautor: moroz » 29 mar 2017 13:25

Ja bym stawiała na pakiety w ramach ubezpieczenia ochrony prawnej (chyba w Polsce tylko D.A.S. coś takiego ma). Mieszkam za granicą i właśnie z tego korzystam.

liuka1992

Postautor: liuka1992 » 24 lip 2017 16:32

Ja bym na Twoim miejscu poszukał informacji na ten temat gdzieś w Internecie. Np. tutaj.
Wszystko to było bardzo miłe: nic tak nie uszczęśliwia człowieka jak poczucie, że się jest kochanym przez bliskich i że obecnością swoją sprawia się im przyjemność.

Bodler90

Postautor: Bodler90 » 18 wrz 2017 12:15

Skorzystaj z porównywarki znajdującej się na stronie https://www.mtu24.pl/direct/forms/calcu ... terS1.seam Najlepszą metodą aby zaoszczędzić, jest skorzystanie z porównywarki internetowej. Korzyści finansowe przyniesie także dopisanie do dowodu rejestracyjnego kierowcy z większymi zniżkami. Na niższą cenę ubezpieczenia mogą też liczyć właściciele aut z mniejszymi silnikami. Korzystanie z kalkulatora może przynieść ponad 500 złotych oszczędności w skali roku. To aż połowa średniej ceny polisy OC.

RobertJez
Kontaktowanie:

Postautor: RobertJez » 19 wrz 2017 14:55

Dokładnie tak, jak Ci tutaj radzą - weź sobie pod lupę jakąś wyszukiwarkę i tam Ci się wszystko wyświetli, a jeśli wolisz grzebać i dłużej szukać, to z powodzeniem mogę Ci polecić stronę. Na pewno znajdziesz tam coś wartościowego.

luizza338

Postautor: luizza338 » 20 wrz 2017 17:52

Według mnie AXA jest niezła !

Koala

Postautor: Koala » 03 lis 2017 11:37

Ja jestem w AVIVA i jest całkiem nieźle. Spróbuj z nimi.

kocurro

Postautor: kocurro » 12 lis 2017 00:17

Wbrew pozorom dobre ubezpieczenie komunikacyjne nie musi być najtańsze. Trzeba brać pod uwagę także takie kwestie jak likwidowanie szkód czy też sam proces pozyskania ubezpieczenia czy też możliwości wprowadzania aneksów w przypadku niestandardowych rozwiązań.

bluka

Postautor: bluka » 28 lis 2017 21:52

Można korzystać z wyszukiwarek, porównywarek itd. by mieć rozeznanie gdzie są najlepsze oferty. Oczywiście trzeba mieć świadomość że podane ceny są orientacyjne. Najlepiej i tak się zwrócić do doradców, którzy wyszukają najatrakcyjniejszej oferty. Mi się udało kupić ubezpieczenie firmy budowlanej na fullpolisa.pl w dobrej cenie, składka wyszła dużo niższa niż w zeszłym roku kiedy kupowałam bezpośrednio przez towarzystwo ubezpieczeniowe

qkula

Postautor: qkula » 29 lis 2017 13:30

Ja od lat korzystam z profesjonalnej firmy ubezpieczeniowej http://www.phuzgoda.pl/ . Polecam takie rozwiązanie. Zawsze uczciwie przygotowują dla mnie najkorzystniejszą ofertę.

Kanto88

Postautor: Kanto88 » 16 maja 2018 12:09

Ja z czystym sumieniem mogę polecić wszystkim firmę https://www.gothaer.pl/ Cenę polisy na życie kształtuje wiele czynników odzwierciedlających prawdopodobny stopień ryzyka ponoszonego przez ubezpieczyciela. Zaliczamy do nich sumę i rodzaj ubezpieczenia na przykład ochronne, inwestycyjne, posagowe,długość okresu obowiązywania polisy, wiek, płeć, stan zdrowia i zawód ubezpieczonego. Składka terminowych ubezpieczeń na życie jest niższa od składki przewidzianej dla ubezpieczeń dożywotnich. Wynika to wprost z bardziej przewidywalnego, a co za tym idzie mniejszego, w ocenie ubezpieczyciela, ryzyka. Ubezpieczenie na życie można rozszerzyć między innymi o OC w życiu prywatnym, NNW, assistance medyczny, pobyt w szpitalu, operację czy zdiagnozowanie nowotworu. Dzięki temu można liczyć na przykład na pomoc lekarza lub pielęgniarki w domu, dodatkowe odszkodowanie w razie nieszczęśliwego wypadku lub dodatkowe środki wspomagające walkę z chorobą nowotworową.