Najlepsze ubezpieczynie

Rakash

Re: Najlepsze ubezpieczynie

Postautor: Rakash » 14 maja 2015 20:17

Rbk___ pisze:
Krystyna Bodz pisze:Od lat wykupuje ubezpieczenie samochodowe w Compensie. Ufam im. I nie widzę powodu do zmian, zwłaszcza że maja dogodne warunki.

Tylko, że zaufanie to jedno a możliwość oszczędzenia drugie. Żadna firma nie da Ci ubezpieczenia za friko, każdy musi na tym zarobić a oczywiste jest to, ze jak ktoś ma punkt to ma większe koszty niż przy ubezpieczeniach online bez udziału agenta i taka jest rzeczywistość masz porównywarki obecnie jedna z lepszych - http://superpolisa.pl/ i sam możesz porównać to co dostajesz u agenta z tym co możesz zamówić online. Uwierz, że się można dość mocno zdziwić, bo sam się zdziwiłem.

A to nie lepiej właśnie brać za pośrednictwem agenta? Wtedy ma się więcej możliwości niż w przypadku takiego brania online. i mamy pewność co do tego co bierzemy.
A przy okazji mamy możliwość dobrtania lepszej agencji dzięki czemu nie będziemy narzekać w przyszłości.

Rakash

Postautor: Rakash » 19 maja 2015 16:43

Niestety ale była to pomyła, u agenta jest większa prowizją. Niż kiedy bierze się coś przez internet, na rankomacie wyszło mi o kilka złotych taniej. Dokładniej 265 złotych taniej niż u agenta ! A ta sama firma ! Nie wiem jak to jest możliwe, chyba liczy sobie bardzo dużo za swoje usługi. Warto mieć to na uwadze.

dlugosz

Postautor: dlugosz » 20 maja 2015 12:58

To nie wiesz, że teraz większość osób więcej zyskuje więcej na sprzedaży internetowej niż na sprzedaży bez pośredniej.
Ponieważ nie płaci się za lokal, osoby tam pracujące i itp. Łatwiej jest coś sprzedać z mniejsza marżą.

Rakash

Postautor: Rakash » 24 maja 2015 23:34

Nie wiem, nie żyję w internecie.

dlugosz

Postautor: dlugosz » 01 cze 2015 16:51

A to myślisz, że to ja żyję tylko internetem ?!
Widzę i czytam, czasem z kimś się porozmawia i się wie.

lubiefutbol
Kontaktowanie:

Postautor: lubiefutbol » 31 lip 2015 13:50

Ja zawsze (zarówno sprawy firmowe jak i prywatne) ubezpieczałem bezpośrednio w ubezpieczalniach porównując oferty różnych firm. 2 lata temu trafiłem jednak przez przypadek do agenta ubezpieczeniowego ([url-http://www.ubezpieczenia-complex.pl]www.ubezpieczenia-complex.pl[/url]) i dzięki temu co roku parę tysięcy złotych jestem do przodu. Nie dość, że wszystkie firmy masz w jednym miejscu to jeszcze taniej niż bezpośrednio u ubezpieczyciela. Także zdecydowanie polecam agentów!

Jacekk
Kontaktowanie:

Postautor: Jacekk » 15 sie 2015 17:14

Ostatnio wybierając ubezpieczenie AC samochodu, mocno zdziwiłem się jak obniżone zostały ceny największej polskiej firmy w tej branży.
Jest też sporo ciekawych dodatków, oddzielne ubezpieczenie szyb, albo jedna szkoda w roku, bez straty zniżek. Skorzystałem.

FurkaDanka
Kontaktowanie:

Postautor: FurkaDanka » 07 gru 2015 15:14

Każdy sam powinien sprawdzić i porównać oferty firm ubezpieczeniowych. Dla każdego z nas lepsze będzie inne ubezpieczenie.

zuzanna

Postautor: zuzanna » 20 gru 2016 11:24

Wszystko zależy jaki posiada się samochód . Wiek pojemność ,silnika, zniżki.Ponadto ubezpieczenia dla firm są inne.

pentikon

Postautor: pentikon » 11 sty 2017 09:15

Radze skorzystać z porównywarek.