Ubezpieczenie samochodu? Gdzie?

dont
Kontaktowanie:

Ubezpieczenie samochodu? Gdzie?

Postautor: dont » 16 paź 2013 01:22

Witam
Gdzie jest najlepsze ubezpieczenie samochodu, gdzie można go najlepiej ubezpieczyć? Gdzie jest po prostu najkorzystniej?

dobii

Re: Ubezpieczenie samochodu? Gdzie?

Postautor: dobii » 21 lis 2013 02:41

Wiesz co może obadaj sobie Generali, maja dość fajne oferty jeśli chodzi o ubezpieczenia OC i AC.

ostrygosc
Kontaktowanie:

Postautor: ostrygosc » 22 kwie 2014 09:40

Ja mogę polecić biuro ubezpieczeń Prominent w Krakowie. Oferta skrojona na miarę i na prawdę wszystko odbywa się bez zbędnych komplikacji.

front

Postautor: front » 22 maja 2014 13:51

Najlepiej skorzystać z jakiegoś kalkulatora i zobaczyć gdzie wychodzi najtaniej.

kamil_swiderski

Postautor: kamil_swiderski » 05 lip 2014 19:50

Witam. Cena ubezpieczenia OC nie jest stała, ale naliczana indywidualnie. Zależy od wielu elementów, dlatego nie mamy wpływu na jego wysokość. Zagadnienie to jest dokładnie opisane w artykule mfind.pl/abc-zakupu/najtansze-oc-gdzie-kupic/

W razie niejasności jestem do dyspozycji

Pozdrawiam Kamil Świderski - Mfind

Krystyna Bodz

Postautor: Krystyna Bodz » 04 gru 2014 22:48

Odkąd weszli na rynek mam OC i AC w compensie. Miałam parę lekkich stłuczek i muszę przyznać że załatwili każda sprawę niemalże od ręki. Bezproblemowo. Teraz noszę się z zamiarem wykupienia u nich polisy majątkowej i emerytalnej . Całkiem nie złą oferta jest.

Ryss

Postautor: Ryss » 01 sty 2015 18:52

Śledzę rynek ubezpieczeń, bo chcę zainwestować trochę w ten biznes i akurat co do porównywarek to mogę się wypowiedzieć, bo sprawdziłem jak działają dokładnie wszystkie które są dostępne w sieci .Pozytywne odczucia jeśli chodzi o przystępność korzystania, szybkość przeliczania mam z tego kalkulatora
http://cuk.pl/samochod

Ryss

Postautor: Ryss » 04 mar 2015 15:34

W Cuk jest coś takiego jak pomoc prawna - pakiet porad prawnych, który dostajesz jak podpisujesz roczną polisę .

hare

Postautor: hare » 20 mar 2015 22:22

Wiesz jak masz zupełnie podstawowy pakiet to się cudu nie spodziewaj, zwłaszcza w firmach, które reklamują się jako supertanie. Porównywarki niby są ok, ale nie zastąpi to kontaktu z dobrym doradcą. Ja mam ubezpieczenie w compensie od wielu lat, zastanawiałem się czy nie zmienić, ale po przeczytaniu zakresu ubezpieczenia u konkurencji zostałem przy swoim, zwłaszcza, że podochodziły mi nowe zniżki.

Artur Moric

Postautor: Artur Moric » 27 kwie 2015 11:13

To zależy od wielu czynników. Od wieku kierowcy , samochodu, bezszkodowej jazdy,miejsca zamieszkania . Przy AC dochodzi co ma gwarantować to ubezpieczenie. Ja mam w compensie wykupiony pakiet dość rozbudowany. W moim odczuciu za dobra składkę przy zapewnionych gwarancjach.