ubezpieczenie domu

dobii

ubezpieczenie domu

Postautor: dobii » 21 lis 2013 02:44

Gdzie najkorzystniej ubezpieczyć nowo wybudowany dom??

mandarynka

Re: ubezpieczenie domu

Postautor: mandarynka » 29 lis 2013 12:20

Popatrz w generali, mają mnóstwo różnych pakietów w zależności od Twoich potrzeb.

Krystyna Bodz

Postautor: Krystyna Bodz » 13 kwie 2015 20:50

To zależy co chcesz konkretnie ubezpieczyć i od czego. Moim zdaniem nie należy tak ważnej decyzji podejmować za pośrednictwem porównywarek, tylko bezpośrednio z agentem. Wypytanie o szczegóły pozwoli uniknąć wiele potencjalnych nieporozumień. Dlatego przy wyborze ubezpieczyciela zaczęłam od wyboru tych towarzystw które sprzedają swoje produkty tylko za pośrednictwem agentów.

Artur Moric

Postautor: Artur Moric » 15 kwie 2015 17:31

Ja mam w compensie kompleksowe ubezpieczenie domu. Podstawowy pakiet jest całkiem niezły ale rozszerzony jest o wiele ciekawszy i cena jest odpowiednia do oferty.

Kalifornian

Postautor: Kalifornian » 30 lis 2015 05:45

Najlepiej szukać takiego, które ma formułę all risks. Wtedy dostaniesz zwrot nawet w przypadku własnego rażącego zaniedbania typu zostawione żelazko itd. No i warto patrzeć jak długi jest okres korzystania z lokalu zastępczego.

resh

Postautor: resh » 01 gru 2015 12:11

Moje mieszkanie jest ubezpieczone, ale mam nadzieję, że żelazka nie zostawię włączonego, chociaż i tak codziennie po wyjściu z domu o tym myślę :)

FurkaDanka
Kontaktowanie:

Postautor: FurkaDanka » 07 gru 2015 15:13

Mam spory dom, który chciałabym w końcu ubezpieczyć. Gdzie dostane najtańsze ubezpieczenie na najlepszych warunkach?

zuzanna

Postautor: zuzanna » 14 wrz 2017 19:18

Mieszkam w spokojnej dzielnicy i do tej pory nie miałam ubezpieczonego domu. Jednak po kataklizmach które nawiedzają nasz kraj zdecydowałam się na ubezpieczenie. Wykupiłam ubezpieczenie Spokojny Dom to indywidualne ubezpieczenie nieruchomości, które zabezpiecza przed wszelkiego rodzaju nieprzewidzianymi okolicznościami.Znalazłam je na stronie internetowej https://tueuropa.pl/spokojny-dom.htm i wszelkie formalności załatwiłam online.

Jakub88

Postautor: Jakub88 » 03 paź 2017 08:45

Jeśli chodzi o wybór ubezpieczenia domu to nie można wybierać go w ciemno, warto o tym coś poczytać na przykład na http://serwis-ubezpieczeniowy.com.pl/ .Polecam także przy wyborze ubezpieczyciela kierować się opiniami na jego temat. Przecież jak jest jakaś szkoda, to w domu niestety nie jest ona tania do naprawienia. Ja jakiś czas temu z pieniędzy z ubezpieczenia wymieniłem szybę w dużym oknie. Nawet nie wiem jakim cudem ona pękła. Tak siedziałem w domu i nic w nią nie walnęło, ale na raz widzę jak idzie po szybie rysa. I tak się ona powiększyła, że niestety szyba w oknie nadawała się do wyrzucenia.

amadea

Postautor: amadea » 10 paź 2017 08:25

mam takie ubezpieczenie http://www.aegon.pl/Strona-glowna/Majatek/Aegon-dla-Domu/ dla domu, uważam że wybrałam dobrze bo ta oferta mi się spodobała najbardziej ze wszystkich jakie miałam okazję widzieć