Ubezpieczenie od następstw nieszczęśliwych wypadków

Pandora
Kontaktowanie:

Ubezpieczenie od następstw nieszczęśliwych wypadków

Postautor: Pandora » 02 cze 2014 09:21

Wie ktoś może ile takie ubezpieczenie kosztuje i co obejmuje?

brzoskus

Re: Ubezpieczenie od następstw nieszczęśliwych wypadków

Postautor: brzoskus » 12 cze 2014 00:04

Ja niestety Ci nie odpowiem, bo nie jestem ekspertem w tej dziedzinie i nie chciałabym Cię wprowadzać w błąd, ale myślę, że możesz spokojnie zapytać na jakimś forum z dziedziny ubezpieczeń, gdzie odpowiadają autentyczni znawcy tematu. Wydaje mi się, że tam Ci doradzą lepiej niż przypadkowi użytkownicy forum :)

kamil_swiderski

Postautor: kamil_swiderski » 04 lip 2014 21:28

Witam.
Ubezpieczenie NNW przeznaczone jest dla osób, które chcą otrzymać odszkodowanie w razie nieszczęśliwego wypadku, żeby poradzić sobie z jego kosztownymi następstwami. Zakres ubezpieczenia NNW jest bardzo szeroki i elastyczny. Można dostosować je do swoich potrzeb. Wszelkie informacje dotyczące tego ubezpieczenia oraz podobnych znajdzie Pani na stronie mfind.pl .
W razie niejasności jestem do dyspozycji
Pozdrawiam Kamil Świderski - Mfind

Bodler90

Postautor: Bodler90 » 24 kwie 2018 10:40

Ja wykupiłem NNW razem z ubezpieczeniem auta w https://www.mtu24.pl/ubezpieczenia-komunikacyjne/ubezpieczenie-nnw/. W pakiecie mam ochronę zdarzeń podczas jazdy (nawet przy wsiadaniu i wysiadaniu z auta) czy naprawę pojazdu na miejscu, a co najważniejsze, polisa obejmuje zdarzenia na całym świecie. Teraz mam pewność i spokój w podróży, bo wiem, że jestem przygotowany na niespodzianki. Niedługo wyjeżdżamy z rodziną w dłuższą trasę, dlatego dodatkowo dokupiłem ubezpieczenie opon i szyb. Wszystkie polisy otrzymałem w bardzo atrakcyjnych cenach. Jeżeli chcesz mieć spokojną podróż, bez względu na nieprzewidziane sytuacje, to powinieneś zapoznać się z tą ofertą.

edek223was

Postautor: edek223was » 28 kwie 2018 10:31

Czasami jest tak że opłacać takie ubezpieczenie 30 lat i tak nic się nie stanie

tommy

Postautor: tommy » 29 lip 2018 18:39

Możesz zajrzeć sobie jeszcze na stronę https://polisoteka.pl/ , gdzie znajdziesz wiele ofert ubezpieczeniowych w jednym miejscu. Dla mnie to wygodna opcja, bo zanim zdecyduję się na coś konkretnego zazwyczaj porównuję sobie oferty.

Kanto88

Postautor: Kanto88 » 30 lip 2018 15:19

Moim zdaniem najlepiej będzie jak sam zapoznasz się z dostępnymi na rynku ofertami. Możesz w tym celu udać się np. do agenta ubezpieczeniowego lub samodzielnie przejrzeć oferty, które bez problemu obejrzysz w internecie. Osobiście korzystam z pakietu ubezpieczeń, który kupiłem na https://www.gothaer.pl/pl-dla-ciebie-produkt/58319/bezpiecze%c5%84stwo-rodzina/ubezpieczenie-nnw-na-wszelki-wypadek myślę, że tobie również przypadnie do gusty, gdyż zarówno pakiety jak i cena są naprawdę atrakcyjne.

flojd

Postautor: flojd » 03 sie 2018 10:15

To sa ciekawe propozycje.

flojd

Postautor: flojd » 03 sie 2018 10:15

Sorry doobel.

kalu

Postautor: kalu » 03 sie 2018 10:28

Nigdy nie wiadomo co sie moze wydarzyc dlatego takie cos powinno byc u kazego w domu.