Firmy pomagające uzyskać wyższe odszkodowanie - opinie

izabelaa93
Kontaktowanie:

Firmy pomagające uzyskać wyższe odszkodowanie - opinie

Postautor: izabelaa93 » 20 maja 2016 13:51

Szukam opinii o firmach pomagających uzyskać wyższe odszkodowanie (np. majątkowe, w związku z kradzieżą) od firm ubezpieczeniowych. Jeśli mieliście kiedykolwiek do czynienia z takimi firmami, to proszę o podzielenie się swoimi opiniami.

GraszkaBenc
Kontaktowanie:

Re: Firmy pomagające uzyskać wyższe odszkodowanie - opinie

Postautor: GraszkaBenc » 30 cze 2016 11:04

Nie wiedziałam, ze radca prawny też robi takie rzeczy. Myślałąm, że to musi być po prostu kancelaria odszkodowawcza.

Magda1609

Postautor: Magda1609 » 03 paź 2016 09:21

Hej!
Ja polecam Vindicum z Wrocławia. Działają na terenie calej Polski. Jak klient chce szybko uzyskać kwotę, to godzą się na ugodę, ale polecają postępowanie sądowe, bo wtedy kwota do uzyskania jest znacznie wyższa. Mają adwokatów z dużym doświadczeniem w tej dziedzinie więc naprawdę warto.
Ja pozwałam księgowego z jego OC i zamiast 10 tys ugody, dostalam 80 tys zł odszkodowania w ścieżce sądowej!
Acha! Vindicum reklamuje swoje uslugi jako kierowane głównie do rolników, ale obsługują wszystkie sprawy. Mój znajomy teraz jest w trakcie procesu, gdzie walczą o 100 tys za pożar (ubezpieczyciel proponował ugodę na 30 tys).
Polecam!

terminator35

Postautor: terminator35 » 01 cze 2017 15:09

Samodzielnie, nie mając wiedzy ani doświadczenia na ten temat jest ciężko uzyskać odszkodowanie, a na pewno było by ono zaniżone. Dlatego ja od razu skorzystałem z profesjonalnych usług, jakie zaoferowała mi firma http://www.poena.pl Żadnych kosztów wstępnych, nie ponosiłam, całą sprawą zajęli się od A do Z. Finał był taki że odszkodowanie, które odzyskali, przerosło moje oczekiwania. Także najlepiej jak oddasz sprawę w ręce jakiejś firmy, która się tym zajmie.

Santik

Postautor: Santik » 02 cze 2017 00:51

Sumy uzyskane dodatkowo przez takie specjalistyczne firmy potrafią być naprawdę duże ostatnio była głośna sprawa, gdzie firma o ile dobrze pamiętam Solace na ich stronie mają informacje, że własnie zajmuja się błędami lekarskimi - http://www.solace.pl/rodzaje-spraw/odsz ... -lekarski/ uzyskała dodatkowe kilkadziesiąt tysięcy dla swojego klienta, któremu lekarz podczas zabiegu coś uszkodził.

gorka2

Postautor: gorka2 » 26 cze 2017 16:21

Zdecydowanie najlepsze opinie ma EuCO. Jest to znana firma i przede wszystkim od wielu lat jest na rynku.

klemens131

Postautor: klemens131 » 30 cze 2017 22:07

Bezpośredni adres do agenta z tego EuCO a.kita@euco.pl . Nam bardzo pomógł, więc go polecam.

marrek559

Postautor: marrek559 » 01 lip 2017 15:30

Niezłe te firmy które pomagają uzyskać większe odszkodowanie - dość sprawdzone !

Marksman

Postautor: Marksman » 13 lip 2017 23:15

Trzeba tylko pamiętać, że te firmy pobierają też prowizje. Z drugiej strony lepiej, jak ktoś się zajmie formalnościami.

Tyranowicz

Postautor: Tyranowicz » 27 lip 2017 11:20

Ja osobiście jestem pracownikiem firmy http://das.pl/ i naprawdę sobie chwalę. Praca w odszkodowaniach to naprawdę świetna sprawa. Jak zaczynałem, była to dla mnie praca dodatkowa. Teraz? Jest to moje główne źródło dochodu. Ludzie sami się do mnie zgłaszają, wystarczyło kilka pierwszych zgłoszeń. Chwalę sobie, nie ma problemów z wypłatami, fajny system motywacyjny, naprawdę solidna marka.