Ubezpieczenie na życie dla małej firmy

KataJarzyna

Ubezpieczenie na życie dla małej firmy

Postautor: KataJarzyna » 02 cze 2017 12:24

Jak w temacie - jakie towarzystwo ubezpieczeniowe polecacie dla malej firmy remontowej (do 12 osób)? Zależy mi na tym, żeby pracownicy mogli za jakąś dopłatą dobrowolnie ubezpieczyć się na życie.

Fatka

Re: Ubezpieczenie na życie dla małej firmy

Postautor: Fatka » 31 lip 2017 10:03

Niewątpliwie przezorny zawsze ubezpieczony i tej zasady warto się w życiu trzymać. Jeżeli rozważasz coś takiego dla pracowników, to dobrze byłoby wszystko na spokojnie przeanalizować, bo różnice w cenach za poszczególne świadczenia mogą być naprawdę diametralnie różne. Przy większej liczbie osób z pewnością też można negocjować stawki, dlatego nie musisz od razu godzić się na przedstawione ci warunki. Przy odrobinie szczęścia uda ci się zbić cenę.

grzesiuu

Postautor: grzesiuu » 03 sie 2017 14:36

Wedlug mnie lepiej dmuchac na zimno i miec cos takiego.

Bodler90

Postautor: Bodler90 » 21 sie 2017 10:11

Z tego co pamiętać to ciekawe ubezpieczenie dla firm oferuje firma https://www.gothaer.pl/pl-oferta Grupowe ubezpieczenia na życie powstały w odpowiedzi na potrzeby zakładów pracy i ich pracowników. Wykupując ubezpieczenie na życie, można niewielkim nakładem finansowym zyskać poczucie bezpieczeństwa oraz komfortu psychicznego. Umowa grupowego ubezpieczenia na życie zapewnia pełną ochronę życia właścicielom firm, ich pracownikom, jak również najbliższym członkom rodziny każdego z pracowników. Główną zaletą polis grupowego ubezpieczenia na życie jest fakt, że są dużo tańsze niż polisy indywidualne z takim samym zakresem ubezpieczenia. Dzieje się tak dzięki temu, że towarzystwa ubezpieczeniowe w swojej kalkulacji mogą zaproponować niższe składki, ze względu na ponoszone niższe koszty dotarcia do klienta oraz niższe koszty administracyjne. Na koniec warto wspomnieć, że pracodawca, który umożliwia swoim pracownikom oraz członkom ich rodzin przystąpienie do umowy grupowego ubezpieczenia na życie, buduje tym samym swój pozytywny wizerunek poprzez stworzenie pozapłacowej przewagi na rynku pracy.

amadea

Postautor: amadea » 10 paź 2017 09:27

Myślę że bardzo dużo różnych wariantów ubezpieczeń mają w Aegon , mój pracodawca korzysta z ich oferty

aniaola37

Postautor: aniaola37 » 25 paź 2017 14:24

Ja korzystałam z ubezpieczenia dla osób indywidualnych z firmy http://www.viennalife.pl/strefa-klienta/zarzadzaj-polisa/ i jeżeli ktoś z was takiego będzie szukał to bardzo polecam. Mają korzystne stawki i bardzo atrakcyjne warunki ubezpieczenia na życie. W przypadku osób do 40 roku życia macie tam aż do 600 000 kwoty ubezpieczenia bez badań medycznych

Manuszkiewicz

Postautor: Manuszkiewicz » 31 paź 2017 14:46

Zawsze trzeba być ubezpieczonym, nie dla siebie, ale dla swoich bliskich. O ubezpieczeniach na życie możecie poczytać tutaj - https://www.totalmoney.pl/ubezpieczenia-na-zycie . Polecam zerknąć na artykuły, bo wiele naprawdę konkretnych porad jest.

agnieszka24

Postautor: agnieszka24 » 08 gru 2017 01:34

Jeśli prowadzisz przedsiębiorstwo budowlane, proponowałabym Ci, abyś wykupił oc firmy na fullpolisa.pl - w razie jakichkolwiek zniszczeń, firma ubezpieczeniowa pokryje wszystkie ich koszta...

edek223was

Postautor: edek223was » 28 kwie 2018 10:33

Najlepiej z takim problemem podejść do ZUSU i on zaproponuje ci najlepsze rozwiązanie

marek89322

Postautor: marek89322 » 04 maja 2018 05:35

A jak to jest z prywatnym ubezpieczeniem kierowców? Zastanawiam się nad tym od dłuższego czasu i wspomagam się różnymi artykułami. Ostatnio trafiłem na taki https://www.transbrokers.eu/ekuz-vs-pry ... -kierowcy/ i powiem szczerze, że bardzo fajnie jest tam wszystko opisane, więc zerknijcie sobie, jeśli macie taki sam problem.