Strona 1 z 3

Odszkodowanie, pytanie

: 08 sie 2017 14:14
autor: lomzinggg
Cześć. Po śmierci brata spadł na mnie obowiązek zajęcia się odszkodowaniem wynikającym z tego tytułu. Czy zna ktoś dobrą firmę, która mogłaby sobie z tym poradzić? Może na przykład taka? https://codex.org.pl/odszkodowania/odszkodowanie-za-smierc/odszkodowanie-za-smierc-brata/Z góry dziękuję za wszelkie sugestie.

Re: Odszkodowanie, pytanie

: 08 sie 2017 15:34
autor: AnnaN
Po pierwsze nie piszesz w wyniku czego zmarł twój brat. Czy to był wypadek w pracy, komunikacyjny, a może choroba? Nie podajesz żadnych konkretów.

Re: Odszkodowanie, pytanie

: 09 sie 2017 13:12
autor: Champioo343
Potrzebujesz dobrej kancelarii prawnej zajmującej się sprawami odszkodowań. Zobacz koniecznie ofertę Kancelarii z Kielc: http://sochanski.com/dochodzenie-odszkodowan-kielce/. O ile sprawa jest skomplikowana taki proces może trwać nieco dłużej. Pozdrawiam

Re: Odszkodowanie, pytanie

: 09 wrz 2017 14:31
autor: Inatka1993
Jak wspomniał już ktoś przede mną, ciężko ustalić, jak zmarł brat. Jeśli w wyniku choroby, zalecam Ci sprawdzenie listy chorób, na jakie był ubezpieczony. Moja mama na przykład specjalnie przed zawarciem ubezpieczenia na życie, sprawdziła czy nie jest w grupie ryzyka, jeśli chodzi o jakikolwiek nowotwór. Na http://www.euroimmundna.pl/nowotwory dowiedziała się wielu rzeczy i w oparciu o nie, zrobiła odpowiednie testy. Dlaczego o tym piszę - ponieważ okazało się, że w proponowanym ubezpieczeniu nie ma opcji nowotworu złośliwego, na co w późniejszym czasie zachorowała. Przeczytaj warunki dokładnie polisy, jaką zawarł brat. Jeśli jednak był to NNW , to nie daj się oszukać. Ubezpieczyciel będzie kombinował...

Re: Odszkodowanie, pytanie

: 05 paź 2017 11:59
autor: Jakub88
Z tego co wiem to niestety raczej nie ma takiego odszkodowanie. |Jedyne co się należy od ZUS-u to zasiłek na pogrzeb dla osoby, która pokryła wyprawienie pogrzebu i jest to kwota w wysokości 4 tysięcy złotych. Oczywiście można ubiegać się o odszkodowanie po śmierci brata, ale trzeba wtedy udowodnić, że jego śmierć wpłynęła na pogorszenie się naszej sytuacji materialnej czy też sytuacja życiowa. A pod sformowaniem sytuacji życiowej rozumie się wszystkie negatywne zmiany w sferze psychicznej i fizycznej. W tym jest jednak jeden haczyk, a mianowicie te negatywne zmiany muszą się przedłożyć na sytuacje materialną rodziny. Nie powiem aby było to łatwe, a na pewno prawie nie do zrobienia, kiedy nie mieszka się z bratem. Zaś załóżmy gdy brat zginął w wypadku samochodowym i my też byliśmy przy tym, i także w jakiś sposób jesteśmy poszkodowaniu. To dla zabezpieczenia siebie i swojej rodziny warto wykupić ubezpieczenie na https://www.gothaer.pl/pl-dla-ciebie-pr ... ki-wypadek . Wtedy jest się pewnym, że w razie czego będzie się miało pieniądze na leczenie.

Re: Odszkodowanie, pytanie

: 03 lis 2017 11:34
autor: Koala
Możesz się zawsze zgłosić do firmy, która zajmuje się odzyskiwaniem odszkodowań. https://kompila.pl/ działa w kwestii odszkodowań komunikacyjnych, majątkowych, osobowych czy rolniczych. Napisz do nich i sprawdź co da się zrobić z Twoją sprawą. Mnie pomogli i jestem bardzo zadowolony z nich pomocy.

Re: Odszkodowanie, pytanie

: 22 lut 2018 00:27
autor: gorka2
W takich sprawach to najlepiej zwrócić się do EuCO. Oni zajmują się odzyskiwaniem odszkodowań. Działają na terenie całej Polski.

Re: Odszkodowanie, pytanie

: 31 mar 2018 19:02
autor: Tolak
Jeżeli potrzebujecie fachowej porady w zakresie odszkodowań to jak najbardziej właśnie polecam kontakt z firmą http://dlaposzkodowanych.pl/. Oni przede wszystkim mają doświadczenie, więc realnie i za rozsądne pieniądze mogą po prostu pomoc.

Re: Odszkodowanie, pytanie

: 10 kwie 2018 14:47
autor: fara
Takiej fachowej pomocy będą w stanie na pewno udzielić Ci doradcy z firmy Auxilia https://auxilia.pl/. Ja sama nie miałam jeszcze potrzeby korzystać z ich pomocy ale mój ojciec owszem i wiem, że był bardzo zadowolony ze współpracy. Po 4 czy 5 miesiącach sprawa związana ze staraniem się o odszkodowanie skończyła się w sądzie a jej wynikiem było wypłacenie ojcu należnego mu odszkodowania. Bardzo rzetelna i przede wszystkim uczciwa firma.

Re: Odszkodowanie, pytanie

: 21 kwie 2018 16:37
autor: tenor
Uzyskanie odszkodowania nie będzie łatwe, zwłaszcza że nie oszukując się trudno będzie ci się skupić na wszystkich szczegółach. A najlepiej udaj się do specjalisty - prawnika który zajmie się twoim przypadkiem. W http://odszkodowania123.pl/odszkodowanie-za-bledy-medyczne mają duże doświadczenie w rozmowach z ubezpieczycielami.