Dług i co dalej?

Kred.pl
Kontaktowanie:

Re: Dług i co dalej?

Postautor: Kred.pl » 13 lis 2016 06:04

Dopóki tak wiele osób będzie miało niską świadomość finansową, dopóty problem z długami będzie dotykał tę część społeczeństwa. Wiele osób patrzy tylko na to, ile wynosi rata kredytu czy pożyczki, nie zwracając uwagi na całkowity ich koszt. Szczególnie widać to przy chwilówkach, które oprocentowane są niejednokrotnie na kilkaset procent w skali roku (mówimy ty nie o oprocentowaniu nominalnym ale rzeczywistym).

BiznesWoman27

Postautor: BiznesWoman27 » 02 gru 2016 16:47

Duży dług ma fatalny wpływ na psychikę dłużnika. To fatalny stan psychiczny.

sager

Postautor: sager » 03 sty 2017 15:56

Jak ja korzystałęm z pomocy Windykacji BON to oni najpierw w moim imiemiu kontaktowali się z dłużnikiem żeby polubownie załatwić temat. Niestety nie dało rady, więc sprawa poszła do sądu, firma przypilnowała tematu i dług został wraz z odsetkami odzyskany.

Broszek

Postautor: Broszek » 14 lut 2017 17:08

Zgadzam się z Kred. W szkołach niczego o finansach nas nie uczą, więc nic dziwnego, że tak wiele osób nie wie nawet jak się do tego tematu zabrać. Ja staram się uczyć sam, czytam książki finansowe, blogi i poradniki, które znajduję, do moich ulubionych należy ten na tej stronie https://pl.kruk.eu/ - w końcu jakaś wiedza, która - nie wiem dlaczego - nie jest nam przekazywana od najmłodszych lat.

adam0001

Postautor: adam0001 » 22 lut 2017 18:40

i koniecznie musicie sie zgłosić do specjalistów którzy pomogą wam rozwiązać problem z zadłużeniem. Możecie np ogłosić upadłość konsumencką. to taka sama upadłość jak firm. Wystarczy zebrać dokumentacje dot. zadłużenia, zgromadzić materiały dowodowe dot. okoliczności powstania zadłużenia, wskazanie osób, które mogą wystąpić w charakterze świadków, aby potwierdzić naszą ciężką sytuację finansową i wejść na stronę https://kredyt123.pl/upadlosc-konsumencka

michal-bar

Postautor: michal-bar » 06 mar 2017 19:16

sager pisze:Jak ja korzystałęm z pomocy Windykacji BON to oni najpierw w moim imiemiu kontaktowali się z dłużnikiem żeby polubownie załatwić temat. Niestety nie dało rady, więc sprawa poszła do sądu, firma przypilnowała tematu i dług został wraz z odsetkami odzyskany.

BON potwierdzam – skuteczna firma windykacyjna. Wykonali dla mnie kilka zleceń, z jakości jestem bardzo zadowolony.

siko

Postautor: siko » 19 mar 2017 20:08

Jeżeli masz dług to niestety trzeba go spłacać. Jeżeli obawiasz się komornika to warto sobie przeczytać ten https://pl.getbucks.com/blog/co-moze-zr ... -komornik/ artykuł by wiedzieć do czego ma prawo. Uważam, że jest to przydatny artykuł dla osób zadłużonych :)

Santik

Postautor: Santik » 31 mar 2017 10:34

Najgorsze jest to, że ludzie uważają, ze unikając kontaktu z firmą windykacyjną dług im zniknie, a rzeczywistość jest zupełnie inna. Takie firmy jak np. http://www.best.com.pl/ oferują klientom, którzy uczciwie podchodzą do swoich zobowiązań, a więc nie unikają spłaty umarzanie części zobowiązań. Więc tak naprawdę rozwawiając można sporo zyskać.

basiaa

Postautor: basiaa » 10 kwie 2017 20:48

Mój znajomy miał ostatnio problem z dłużnikiem i naprawdę wiadomo jest to ciężka sytuacja i jak ktoś stara się z tym coś zrobić to jestem w stanie to zrozumieć, ale ona ma taki problem, że zero kontaktu z dłużnikiem... wynajęła biuro detektywistyczne Business Intelligence Agency jak dobrze pamiętam i stara się to jakoś rozwiązać bo teraz ona ma przez to poważne problemy