Re: Samodzielna windykacja internetowa - skuteczna?

krycha23

Postautor: krycha23 » 21 lut 2016 13:15

Wątpię czy samodzielna windykacja jest skuteczna? szczerze mówiąc jak miałam problem z odzyskaniem długu to zwróciłam się z tym problemem do firmy windykacyjnej ProfesjonalnaWindykacja.pl co prawda ich biuro znajduje się w Warszawie, ale działają na terenie całej Polski i są naprawdę skuteczni. Jeśli chcesz się z nimi skontaktować to tutaj profesjonalnawindykacja.pl/ znajdziesz namiary do nich.

Naruniec

Postautor: Naruniec » 06 kwie 2016 13:11

Z naszego doświadczenia, a mamy je niestety spore wynika, że nie. Lepsza jest dobra firma windykacjyjna, która jest oblatana w temacie i wie, co jak zrobić. Mogę ci podrzucić namiar do Eureka-Finanse, oni się specjalizują włanie w takich działaniach.

TomaszJ

Postautor: TomaszJ » 04 sie 2016 12:32

Według mnie samodzielnie dochodzenie racji jest męczące i może się nie powieść. Lepiej jest skorzystać z pomocy firm i osób, które siedzą w temacie i mają w tym doświadczenie. Szczególnie jeżeli w grę wchodzą całkiem duże sumy pieniężne. Mogę zrozumieć jeszcze, że na własną rękę można do pewnej sumy, ale powyżej tysiąca złotych lepiej jest kogoś zaangażować. Ja korzystam regularnie z usług świadczonych przez International Consulting Group (ICG) i bardzo cenie sobie taką rzetelną współpracę. Pieniądze do mnie wracają, mimo początkowych problemów z niewypłacalnymi kontrahentami.

Michalkos75
Kontaktowanie:

Postautor: Michalkos75 » 12 wrz 2016 12:18

Generalnie wydaje mi się, że takie firmy są bardzo drogie i poniżej 30% windykowanej kwoty nie schodzą.
Czy mam dobre wyobrażenie, czy nie jest aż tak źle?

kotelkowa80

Postautor: kotelkowa80 » 05 gru 2016 19:55

Janus pisze:Samodzielna windykacja jest bez sensu. Strata czasu, czasu, czasu, który można poświęcić na wiele innych rzeczy. Lepiej skorzystać w firmy windykacyjnej BON z Warszawy, wspominałem o nich w innym wątku. Jest to po prostu skuteczniejsza forma windykacji.

W jakim czasie taka wyspecjalizowana firma, jak np. ta kancelaria BON podejmuje działania po tym, jak się do takiej firmy klient zgłasza?

donmateo

Postautor: donmateo » 13 mar 2017 14:58

Własnie pisałem w innym wątku, że poświęcenie samemu czasu na ściąganie długów to męczarnia. Są wyspecjalizowane kancelarie, jak BON właśnie, które się specjalizują w takich sprawach i są skuteczne.

Wimen

Postautor: Wimen » 10 kwie 2017 20:54

u mnie był dużo poważniejszy problem.... niestety. u mnie było tak, że nie było kontaktu z dłużnikiem i zacząłem się poważnie stresować. Kolega podsunął mi kontakt do Business Intelligence Agency biuro pomaga w rozwiązywaniu takich spraw i udało się nie wiem jak, ale jednak załatwić całą sprawę

donmateo

Postautor: donmateo » 01 cze 2017 16:23

Dlatego jak są problemy to się korzysta z takich firm widnykacyjcych jak BON i nie ma wtedy problemów. Zdecydowanie szybciej można odzyskać pieniądze.