Dług i co dalej?

mangokiwi90
Kontaktowanie:

Re: Dług i co dalej?

Postautor: mangokiwi90 » 03 lip 2013 15:43

Coż najlepij nie pożyczac pieniążków nikomu. Od tego są banki. Inna sprawa z długami za nie zapłacone faktury itd.

Kred.pl
Kontaktowanie:

Postautor: Kred.pl » 13 lis 2016 06:04

Dopóki tak wiele osób będzie miało niską świadomość finansową, dopóty problem z długami będzie dotykał tę część społeczeństwa. Wiele osób patrzy tylko na to, ile wynosi rata kredytu czy pożyczki, nie zwracając uwagi na całkowity ich koszt. Szczególnie widać to przy chwilówkach, które oprocentowane są niejednokrotnie na kilkaset procent w skali roku (mówimy ty nie o oprocentowaniu nominalnym ale rzeczywistym).

sager

Postautor: sager » 03 sty 2017 15:56

Jak ja korzystałęm z pomocy Windykacji BON to oni najpierw w moim imiemiu kontaktowali się z dłużnikiem żeby polubownie załatwić temat. Niestety nie dało rady, więc sprawa poszła do sądu, firma przypilnowała tematu i dług został wraz z odsetkami odzyskany.

michal-bar

Postautor: michal-bar » 06 mar 2017 19:16

sager pisze:Jak ja korzystałęm z pomocy Windykacji BON to oni najpierw w moim imiemiu kontaktowali się z dłużnikiem żeby polubownie załatwić temat. Niestety nie dało rady, więc sprawa poszła do sądu, firma przypilnowała tematu i dług został wraz z odsetkami odzyskany.

BON potwierdzam – skuteczna firma windykacyjna. Wykonali dla mnie kilka zleceń, z jakości jestem bardzo zadowolony.

basiaa

Postautor: basiaa » 10 kwie 2017 20:48

Mój znajomy miał ostatnio problem z dłużnikiem i naprawdę wiadomo jest to ciężka sytuacja i jak ktoś stara się z tym coś zrobić to jestem w stanie to zrozumieć, ale ona ma taki problem, że zero kontaktu z dłużnikiem... wynajęła biuro detektywistyczne Business Intelligence Agency jak dobrze pamiętam i stara się to jakoś rozwiązać bo teraz ona ma przez to poważne problemy

galanonim

Postautor: galanonim » 31 maja 2017 11:28

Może wybierzcie się do prawnika, który zadba o wasze ewentualne upadłości konsumenckie? Tutaj http://zaufanyprawnik.pl/jak-splacic-dl ... finansowej macie kilka kroków które tworzą równowagę finansową. Myślę, ze takie postępowanie unormuje wasz budżet.

Madernis

Postautor: Madernis » 01 cze 2017 12:52

Warto sobie poczytać jak wyjść z długów. Ja z pomocą takiej instrukcji uporządkowałem swoje finanse dość szybko i skutecznie, a długów trochę miałem, także z własnego doświadczenia polecam zdobyć trochę wiedzy i działać jak najszybciej.

Tolak

Postautor: Tolak » 06 cze 2017 11:01

Jak potrzebujecie właśnie dobrej firmy windykacyjnej to BON sobie poradzi. Mają ludzi, wiedzę i narzędzia do tego, aby sprawnie takie usługi realizować.

Sebastian76

Postautor: Sebastian76 » 28 lip 2017 09:44

Jak się ma dług to trzeba pomyśleć jak sobie z nim poradzić. Najlepiej nie zadłużać się ponownie tylko zwrócić do specjalisty. Według mnie najlepszą metodą jest restrukturyzacja. I według mnie w tym temacie nie ma lepszych od http://protektorzy.pl Także zawsze jest jakieś wyjście trzeba tylko się rozejrzeć.

gniewko

Postautor: gniewko » 13 sie 2017 16:39

Zgadzam się z poprzednikiem... Nic dodać, nic ująć...
Przed nami było teraz marzenie o wiośnie