Samodzielna windykacja online

Agnieszka Marta

Samodzielna windykacja online

Postautor: Agnieszka Marta » 17 mar 2015 15:20

jak w temacie - ktoś coś słyszał, wie jak to wygląda i czy się faktycznie bardziej opłaca, niż w zewnętrznej firmie windykacyjnej

darekmroczek

Re: Samodzielna windykacja online

Postautor: darekmroczek » 05 gru 2016 18:52

Samemu to można się sto lat przepychać z dłużnikiem, który często potrafi ciągle zmieniać miejsce zamieszkania. Ja pisałem, że lepsza jest doświadczona firma windykacyjna jak BON z Warszawy. Wbrew pozorom jest to tańsze rozwiązanie przy ściąganiu należności, bo nie poświęcamy tyle czasu na to.

Comasz Tomasz

Postautor: Comasz Tomasz » 27 mar 2017 20:05

Ja nie wiem dokładnie na czym to polega, my mieliśmy problem z dłużnikiem i po prostu zgłosiliśmy do biura Business Intelligence Agency z Katowic, którzy bardzo nam pomogli, wszystko sprawnie udało się załatwić. I na pewno też dużo szybciej.

Perfect

Postautor: Perfect » 07 cze 2017 12:58

Co do windykacji online, a do tego samodzielnej, nie mam raczej zaufania. Obawiam się, że takie sprawy lepiej jest zlecić specjalistom. A skoro o nich mowa, to na dolnym śląsku, w Głogowie, natknąć się można na jedną z najlepszych firm windykacyjnych, czyli na ICG - International Consulting Group. Specjalizują się w pomaganiu różnym firmom w odzyskiwaniu należności, a charakteryzują się przede wszystkim tym, że doskonale radzą sobie nawet w sytuacjach, gdy w grę wchodzą klienci zagraniczni. Tyczy się to przede wszystkim Europy, ale i krajów pokroju Egiptu, Chin, czy nawet Meksyku. Nie wiem, czy jest druga firma windykacyjna, która działałaby na tak dużą skalę, a do tego jak najbardziej skutecznie i profesjonalnie. Zainteresowanym pozostawiam adres stronki ICG: http://icg-group.com/.

marrek459z
Kontaktowanie:

Postautor: marrek459z » 23 cze 2017 16:15

Ciekawa opcja z tą samodzielną windykacją, podoba mi się takie coś - świetnie !