Re: Samodzielna windykacja internetowa - skuteczna?

filimonik

Postautor: filimonik » 03 wrz 2017 20:18

Szczerze to trudny proces i jeśli ktoś nie ma silnej psychiki i odpowiednio dużo czasu niech się nawet za to nie zabiera. Są firmy, które się specjalizują w windykacji, np. Idea Money, oni odzyskają należność w naszym imieniu

Daniel4321

Postautor: Daniel4321 » 26 paź 2017 23:40

Gdy miałem kłopot tego typu to wolałem postawić na firmę, która sama rozwiąże ten kłopot. Jestem ogromnie wdzięczny http://inkasso.opole.pl/ , którzy pomogli mi przy odzyskaniu należności. Nigdy bym nie pomyslał, ze te pieniadze wroca do mnie.

Diego

Postautor: Diego » 05 gru 2017 15:50

Nie jestem zbytnio przekonany do samodzielnej windykacji. Moim zdaniem nie jest to najlepsze rozwiązanie, bo mało kto ma na tyle wolnego czasu, by poza firmą zajmować się jeszcze odzyskiwaniem długów. Zamiast tego lepiej skorzystać z pomocy kogoś, kto się na tym zna. Ja korzystam z z usług ICG-Group i plusem w ich przypadku jest między innymi to, że zajmują się oni także kontrahentami spoza granic kraju. Dzięki takiej pomocy odzyskałem masę pieniędzy.