Dotacja na gospodarstwo - rolnictwo/ogrodnictwo

Teschkon

Re: Dotacja na gospodarstwo - rolnictwo/ogrodnictwo

Postautor: Teschkon » 28 sie 2018 16:26

Dzięki wielkie za niezwykle interesujące porady w tym obszarze. Myślę, że bez wątpienia przydadzą mi się one :)
Może sens życia dla kobiety polega wyłącznie na tym, że ktoś ją odkryje, spojrzy na nią w taki sposób, że ona sama poczuje się ładna i promienna?

Mentor89

Postautor: Mentor89 » 28 sie 2018 18:37

Nie mam za bardzo wiedzy i doświadczenia w tym obszarze. Dlatego też niezbyt będę mógł pomóc.
Strach ma wielkie oczy

Ukraina,Kijow

Postautor: Ukraina,Kijow » 29 sie 2018 16:48

Ukraina. Pellety, brykiety slonecznikowe 200 zl/tona + makuch rzepakowy, sojowy, lniany, orzechowy, sruta, oleje roslinne w atrakcyjnej cenie od producenta. Ekstrudowany walec z luzgi slonecznika w opakowaniach zbiorczych BigBag lub workach 10~15kg. Wartosc opalowa 17,2 Gj/Tm; wilgotnosc max.10,5%; popiol max.10%; siarka 0,02%; czesci lotne do 76%. Calkowicie ekologiczny produkt bez dodatkow chemicznych. Czyste paliwo do kominkow, piecow kaflowych, kotlow wielopaliwowych. Podstawowe uzypelniajace przy spalaniu wegla kamiennego, drewna, slomy, torfu. Stale oferujemy slonecznik i produkty jego przerobu, pellety, brykiety, susz, makuch, oleje roslinne. Zapraszamy do wspolpracy wszystkich zainteresowanych. Telefon: +380505806241 (polsk.), Viber +380660832530 , E-mail: nieruchomosci@ukr.net Skype:IgorKijow
Europart,ul.O.Teligi 21,lok.24 Kijow 04060 Ukraina

yołi

Postautor: yołi » 04 wrz 2018 11:15

Polecam zapoznać się z tym artykułem i na tej podstawie podjąć słuszne kroki -> http://www.roedl.net/pl/pl/warto_wiedziec/fundusze_unijne.html
Nie trać łatwo pieniędzy, miej wszystko pod kontrolą - biuro Memoria

Ukraina,Kijow

Postautor: Ukraina,Kijow » 04 wrz 2018 11:18

Ukraina. Olej sojowy 2,4 zl/litr spozywczy, paszowy z wysoka wartoscia energetyczna. Non GMO, standarty EU. Nierafinowany tloczony na zimno z nasion najwyzszej jakosci. Zywnosciowy, odfiltrowany, odgumowany. Ladunki autocysternami 22t. Produkcja oleju roslinnego przez tloczenie ziaren roznych rodzajow. Olej sojowy wytwarzany z nasion soi zwyczajnej. Bladozolty, delikatny w smaku. Stanowi cenne zrodlo nienasyconych kwasow tluszczowych, witaminy E. Charakteryzuje sie bardzo dobra strawnoscia i wysoka wartoscia energetyczna. Daje ogromne korzysci jako olej paszowy pod wzgledem hodowli zwierzat. Pasza mniej pyli, co sprzyja wiekszym przyrostom przy mniejszem zuzycie mieszanki karmowej. Zapraszamy do wspolpracy wszystkich zainteresowanych. Telefon: +380505806241 (polsk.), Viber +380660832530 , E-mail: nieruchomosci@ukr.net Skype:IgorKijow

MarekJol

Postautor: MarekJol » 17 wrz 2018 22:02

Jeżeli uda Ci się uzyskać dotację to ze swojej strony również mogę polecić Ci abyś sprawdził ofertę firmy https://kmm.info.pl/ gdzie znajdziesz m.in świetne ciągniki Bransona. Mają dobrze zestawioną ofertę, bardzo konkurencyjne ceny oraz warunki zakupu, a do tego w razie jakichkolwiek wątpliwości będziesz mógł liczyć na profesjonalną pomoc obsługi, która dokładnie wyjaśni wszystkie wątpliwości.

Ukraina,Kijow

Postautor: Ukraina,Kijow » 18 wrz 2018 10:50

Ukraina. Produkcja tartaczna. Podklady kolejowe 250 zl/m3, nasycone 290 zl/m3. Ekologiczne z drewna iglastego i lisciastego. Impregnowane olejem kreozotowym ze smoly weglowej, asortyment obejmuje duzy wybor rozmiarow. Drewniana nawierzchnia produkowana zgodnie z wymaganiami norm UE w odniesieniu do ksztaltu, wymiaru, nasycania srodkiem impregnacyjnym. Wykonujemy rowniez produkcje tartaczna w pelnym zakresie. Deski, kantowke, sztachety, pale korowane, palisada, kolki winogronowe. Mokre 45%, nasycone, suszone komorowo 28%. Powtorne wykorzystanie drewna impregnowanego, stare klody, zuzyte podklady, belki strunobetonowe, szyny, slupy. Bale do budowy sciezek ogrodowych, wjazdow, umacniania. Nasycalnia podkladow dla potrzeb kolei i przemyslu. Zapraszamy do wspolpracy wszystkich zainteresowanych. Telefon: +380505806241 (polsk.), Viber +380660832530 , E-mail: nieruchomosci@ukr.net Skype:IgorKijow

Sandi23

Postautor: Sandi23 » 20 wrz 2018 09:55

Obecnie nie ma większych problemów z uzyskaniem dotacji, musisz zapytać w swojej gminie o szczegóły, choć wydaje mi się, że powinieneś mieć już mniej więcej oszacowane koszty, które poniesiesz w związku z kupnem nowego sprzętu. Może okazać, że lepiej będzie Ci niektóre elementy wymienić. Jeśli przyjdziesz gotowym kosztorysem będzie Ci łatwiej uzyskać konkretne informacje. Sprawdź https://sklep.mizar.com.pl/c-330-c-7_8.html - na podstawie tej strony możesz mniej więcej zorientować się w cenach na rynku. Ja kupowałam z wujem ciągnik C-330 i części do niego, więc mogę Ci powiedzieć, że są tam korzystne ceny. A wiadomo... Im lepszą ofertę znajdziesz, tym chętniej będą chcieli ją dofinansować.

Ukraina,Kijow

Postautor: Ukraina,Kijow » 20 wrz 2018 15:07

Ukraina. Zrebki dobrych gatunkow drewna 4 zl/m3 lesne, tartaczne do produkcji plyt + kora, wierzba, wiklina. Czernihowski obw. Stale oferujemy zrebki powstajace przy czyszczeniu lesnych odpadow z pozostalosci po wyrebach drzew, lozy wiklinowej. Mieszanki drewna opalowego, scinek, wiorow, pniakow oraz slomy odpadowej, rzepakowej, lusek, wierzby z plantacji energetycznej roslin szybkiego obrotu. Zrebki tartaczne dobrych gatunkow drewna oraz dobrej jego jakosci do produkcji plyt pilsniowych i wiorowych. W celach opalowych wartosc wynosi ok.16 MJ/kg zalezy od gestosci surowca. Dlugosc do 150mm, wilgotnosc ok.25%. Zastosowanie dekoracyjne, w ogrodnictwie obsypujac obszar uprawny zapobiegaja wysuszeniu gleby np. na plantacjach truskawek. Skladowane na plandece w zadaszonym pomieszczeniu glownie z sosny, jodly, brzozy, olchy, osiki, klona, lipy, orzecha, topoli itp. Uprawa wierzby energetycznej na niewykorzystanych ziemiach rolnych. Zapraszamy do wspolpracy wszystkich zainteresowanych. Telefon: +380505806241 (polsk.), Viber +380660832530 , E-mail: nieruchomosci@ukr.net Skype:IgorKijow

marek89322

Postautor: marek89322 » 21 paź 2018 10:45

Jeśli uprawiacie rośliny, to warto pomyśleć o ich ochronie. Ta firma https://www.syngenta.pl/srodki-ochrony-roslin oferuje bardzo przydatną stronę z poradami oraz opisem produktów. One same również są skutecznie i cieszą się dobrymi opiniami. Według mnie można im zaufać i sprawdzić ofertę.