Dotacja na gospodarstwo - rolnictwo/ogrodnictwo

rava34

Re: Dotacja na gospodarstwo - rolnictwo/ogrodnictwo

Postautor: rava34 » 15 lis 2018 14:03

Zdecydowanie również warto pomyśleć o odpowiednim sprzęcie, dzięki którmu zadbamy o nasze gospodarstwo rolne. Z tego co wiem, to niezwykle bogatą ofertę posiada https://www.agromarket.pl/oferta/. Warto się z nimi skontaktować, dobrze doradzą co najlepiej wybrać do jakiego rodzaju prac.

pola1234

Postautor: pola1234 » 20 lis 2018 17:14

Wcale się nie dziwię, że interesujecie się dofinansowaniem ponieważ teraz co raz to częściej rolnika nie stać na ogarnięcie gospodarstwa. Dotacje czy ewentualne dofinansowania możesz wziąć z https://agrofundusz.pl/ , tutaj profesjonalnie doradzą Ci finansowanie czy kredytowanie gospodarstwa, wszystko dla Twojego dobra, tak byś mógł na tym jeszcze zarobić.

AnnaS

Postautor: AnnaS » 22 lis 2018 11:59

A czy taką dotację można przeznaczyć na zakup części do maszyn rolniczych z internetu? Teść znalazł sklep.mizar.com.pl i ma kilka rzeczy na oku, m.in. części do maszyn Fendt i mimo że ceny są bardzo przystępne, zastanawia się, czy mógłby to sobie wrzucić w koszty...

Ukraina,Kijow

Postautor: Ukraina,Kijow » 24 lis 2018 20:53

Ukraina. Europalety drewniane, przemyslowe, jednorazowe od 5 zl/szt. Klockarka, zbijarki desek, elementow. Zaklady produkcyjne, przetworni biomasy. Pelleciarni, brykieciarni, tartaki na sprzedaz, wynajem. Szansy dla firm polskich, UE na zajecie rynku wschodniego. Czernihowski obw. Oferujemy kompleksy gospodarcze polozone w zaglebie obszarow rolnych i lesnych. Zaklady produkujace biomase prasowanych wiazanych kostek. Pelletowanie szerokiej gamy surowcow przy bardzo niskich kosztach drewna, slomy, odpadow w przemysle celulozowo-papierniczym. Tartaki, linie do przetworni biomasy rolnej, granulatu, nawozow naturalnych. Prawidlowe dobranie maszyn produkcji litewskiej, wloskiej itp. W regionie sa stale zapotrzebowanie na uslugi, ekipy drwalskie. Najwieksze kompleksy lesne, hale z trakiem i maszynami stolarskimi. Mozliwosc negocjacji cen. Zapraszamy do wspolpracy wszystkich zainteresowanych. Telefon: +380505806241 (polsk.), Viber +380660832530 , E-mail: nieruchomosci@ukr.net Skype:IgorKijow
Europart,ul.O.Teligi 21,lok.24 Kijow 04060 Ukraina

tymek

Postautor: tymek » 26 lis 2018 12:01

Pod względem dotacji i dofinansowań to chyba rolnik nie ma tak źle. Zastanówcie się nad https://agrofundusz.pl/doplaty-amir-do-kredytow/ tym, taka dopłata amir do kredytów, które ma swoim koncie rolnik to dobra opcja szybkiego wyjścia z długów. Ja sama nie interesowałam się tematem, jednak jeżeli Wy macie jakieś kredyty rolnicze, to postarajcie się o dodatkowy fundusz na swoje długi. Mam nadzieję, że wam też to jakoś pomoże.

Feli.Feli87

Postautor: Feli.Feli87 » 04 gru 2018 11:55

Warto tez pomyśleć o specjalizacji i nastawienie sie na konkretną hodowle czy uprawę. Mój znajomy prowadzi gospodarstwo rolne i w przyszłym roku ma poszerzyć swoją działalność i hodowle kur i ma w planach budowę takiej fermy. Z tego co mówił znalazł nawet firmę, która takimi inwestycjami się zajmuję i jest to firma Wesstron z okolic Bydgoszczy.

bartecka

Postautor: bartecka » 07 gru 2018 17:09

I jak? Udało wam się dostać tę dotację? Ja cały czas się o nią ubiegam. Chcę w pełni rozwinąć swoje gospodarstwo. Zaczęłam nawet zwracać większą uwagę na nawozy, które wybieram. Na stronie https://adob.com.pl/ mają bardzo dobre nawozy ze świetnym składem. Nie mówiąc już o tych zaleceniach uprawowych, które faktycznie się sprawdzają.

Matanka1985

Postautor: Matanka1985 » 11 sty 2019 12:46

Moim zdaniem warto skorzystać z usług firmy, która jest renomowanym producentem ciągników rolniczych Farmtrac Tractors. Początki firmy Farmtrac to rok 2000 gdy rozpoczęliśmy produkcję ciągników w fabryce w Mrągowie. Teraz firma produkuję ponad 20 typów i odmian ciągników. Produkowane są one zarówno na rynek polski, jak i dla wielu krajów europejskich i północnej Afryki.

kamilosss

Postautor: kamilosss » 28 sty 2019 10:39

Taka dotacja to świetny pomysł i możliwość na rozwój. Niestety nie każdy z nas może o takie dotacje się ubiegać - już interweniowałem w tej kwestii. Natomiast zawsze można pomysleć o leasingu, który jest alternatywą dla kredytu. Na stronie https://agrofundusz.pl/leasing-dla-roln ... zenie-rat/ możecie przeczytać o sezonowym rozłożeniu rat.

Ukraina,Kijow

Postautor: Ukraina,Kijow » 31 sty 2019 17:07

Ukraina. Ciezkie konie wlodzimierskie o duzej masie ciala w cenie zywca 3 zl/kg. Sprzedam, zamienie na maszyny, sprzet rolniczy rasy ogolnouzytkowe. Ulokowane w strefie rolno-lesnej sa zwierzetami bardzo silnymi i masywnymi. W odpowiednich cechach budowy nadaja sie doskonale do powolnej pracy pociagowej na drogach twardych. Wzrost do 168cm. Masc kasztanowata, dereszowata, siwa. Charakter spokojny, zywotny, przyjazny. Ma duza zdolnosc adaptacji do zmieniajacych warunkow klimatycznych. W zimie porasta sierscia zimowa, a wiosna zmienia ja na letnia. Szaro-niebieskie rosle gniadosze konie pociagowe zimnokrwiste, goracokrwiste, kuce do produkcji mlodego zywca zrebiat. Rasy ogolnouzytkowe szeroko krzyzowane, siodla, uprzaz do bryczki. Cena do negocjacji lub zamiana na maszyny, sprzet rolniczy. Zapraszamy do wspolpracy wszystkich zainteresowanych. Telefon: +380505806241 (polsk.), Viber +380660832530 , E-mail: nieruchomosci@ukr.net Skype:IgorKijow
Europart,ul.O.Teligi 21,lok.24 Kijow 04060 Ukraina