Dotacja na gospodarstwo - rolnictwo/ogrodnictwo

rava34

Re: Dotacja na gospodarstwo - rolnictwo/ogrodnictwo

Postautor: rava34 » 15 lis 2018 14:03

Zdecydowanie również warto pomyśleć o odpowiednim sprzęcie, dzięki którmu zadbamy o nasze gospodarstwo rolne. Z tego co wiem, to niezwykle bogatą ofertę posiada https://www.agromarket.pl/oferta/. Warto się z nimi skontaktować, dobrze doradzą co najlepiej wybrać do jakiego rodzaju prac.

pola1234

Postautor: pola1234 » 20 lis 2018 17:14

Wcale się nie dziwię, że interesujecie się dofinansowaniem ponieważ teraz co raz to częściej rolnika nie stać na ogarnięcie gospodarstwa. Dotacje czy ewentualne dofinansowania możesz wziąć z https://agrofundusz.pl/ , tutaj profesjonalnie doradzą Ci finansowanie czy kredytowanie gospodarstwa, wszystko dla Twojego dobra, tak byś mógł na tym jeszcze zarobić.

AnnaS

Postautor: AnnaS » 22 lis 2018 11:59

A czy taką dotację można przeznaczyć na zakup części do maszyn rolniczych z internetu? Teść znalazł sklep.mizar.com.pl i ma kilka rzeczy na oku, m.in. części do maszyn Fendt i mimo że ceny są bardzo przystępne, zastanawia się, czy mógłby to sobie wrzucić w koszty...

Ukraina,Kijow

Postautor: Ukraina,Kijow » 24 lis 2018 20:53

Ukraina. Europalety drewniane, przemyslowe, jednorazowe od 5 zl/szt. Klockarka, zbijarki desek, elementow. Zaklady produkcyjne, przetworni biomasy. Pelleciarni, brykieciarni, tartaki na sprzedaz, wynajem. Szansy dla firm polskich, UE na zajecie rynku wschodniego. Czernihowski obw. Oferujemy kompleksy gospodarcze polozone w zaglebie obszarow rolnych i lesnych. Zaklady produkujace biomase prasowanych wiazanych kostek. Pelletowanie szerokiej gamy surowcow przy bardzo niskich kosztach drewna, slomy, odpadow w przemysle celulozowo-papierniczym. Tartaki, linie do przetworni biomasy rolnej, granulatu, nawozow naturalnych. Prawidlowe dobranie maszyn produkcji litewskiej, wloskiej itp. W regionie sa stale zapotrzebowanie na uslugi, ekipy drwalskie. Najwieksze kompleksy lesne, hale z trakiem i maszynami stolarskimi. Mozliwosc negocjacji cen. Zapraszamy do wspolpracy wszystkich zainteresowanych. Telefon: +380505806241 (polsk.), Viber +380660832530 , E-mail: nieruchomosci@ukr.net Skype:IgorKijow
Europart,ul.O.Teligi 21,lok.24 Kijow 04060 Ukraina

tymek

Postautor: tymek » 26 lis 2018 12:01

Pod względem dotacji i dofinansowań to chyba rolnik nie ma tak źle. Zastanówcie się nad https://agrofundusz.pl/doplaty-amir-do-kredytow/ tym, taka dopłata amir do kredytów, które ma swoim koncie rolnik to dobra opcja szybkiego wyjścia z długów. Ja sama nie interesowałam się tematem, jednak jeżeli Wy macie jakieś kredyty rolnicze, to postarajcie się o dodatkowy fundusz na swoje długi. Mam nadzieję, że wam też to jakoś pomoże.

Feli.Feli87

Postautor: Feli.Feli87 » 04 gru 2018 11:55

Warto tez pomyśleć o specjalizacji i nastawienie sie na konkretną hodowle czy uprawę. Mój znajomy prowadzi gospodarstwo rolne i w przyszłym roku ma poszerzyć swoją działalność i hodowle kur i ma w planach budowę takiej fermy. Z tego co mówił znalazł nawet firmę, która takimi inwestycjami się zajmuję i jest to firma Wesstron z okolic Bydgoszczy.

bartecka

Postautor: bartecka » 07 gru 2018 17:09

I jak? Udało wam się dostać tę dotację? Ja cały czas się o nią ubiegam. Chcę w pełni rozwinąć swoje gospodarstwo. Zaczęłam nawet zwracać większą uwagę na nawozy, które wybieram. Na stronie https://adob.com.pl/ mają bardzo dobre nawozy ze świetnym składem. Nie mówiąc już o tych zaleceniach uprawowych, które faktycznie się sprawdzają.

Matanka1985

Postautor: Matanka1985 » 11 sty 2019 12:46

Moim zdaniem warto skorzystać z usług firmy, która jest renomowanym producentem ciągników rolniczych Farmtrac Tractors. Początki firmy Farmtrac to rok 2000 gdy rozpoczęliśmy produkcję ciągników w fabryce w Mrągowie. Teraz firma produkuję ponad 20 typów i odmian ciągników. Produkowane są one zarówno na rynek polski, jak i dla wielu krajów europejskich i północnej Afryki.