Nowy samochód z dofinansowaniem Leasingu

1ciapa1

Nowy samochód z dofinansowaniem Leasingu

Postautor: 1ciapa1 » 25 wrz 2017 13:15

Witam,
Szukam informacji w internecie lecz ciężko mi je odnaleźć, do rzeczy:
prowadzę od 3 lat jednoosobową działalność gospodarczą w sektorze IT głównie programowanie, chciałbym zakupić nowe auto z salonu i finansować je leasingiem, czytałem, że możliwe jest otrzymanie dotacji z UE polegającej na dopłacanie przez UE (z lekkim poślizgiem) części kapitałowej zaciągniętej raty leasingu czyli kwoty bez marży, odsetek i podatku VAT. Niestety nie udało mi się nigdzie doczytać o szczegółach tego programu, czy można go otrzymać w każdej chwili czy należy czekać na specjalny konkurs, ile % części kapitałowej raty jest finansowane i w leasingu na jaki okres. Jedyne co znalazłem to zapis, że po wygaśnięciu/spłaty leasingu nie mogę sprzedać auto w ciągu 3 lat. Powyższe opcje mimo wszytko mi odpowiadają, najwyżej samochód dam żonie :P Stąd moje zapytań czy miał ktoś doświadczenie z takim dofinansowaniem i może odpowiedzieć na moje pytanie bądź podesłać link z informacjami o takim rozwiązaniu? Pozdrawiam

witebsky

Re: Nowy samochód z dofinansowaniem Leasingu

Postautor: witebsky » 03 cze 2018 14:44

Moim zdaniem Toyota ma super ofertę. U nas w firmie cała flota jest oparta na tej marce i rzeczywiście pracuje się bardzo fajnie. Co do dealera to polecam Carolina Toyota Wola, świetne miejsce, aby kupić samochód

czampan

Postautor: czampan » 04 cze 2018 12:33

zgadzam się z osobą powyżej. Toyota to bardzo dobry wybór, jeśli chodzi o samochód firmowy (choć nie tylko!). Ja z kolei brałem samochód z salonu carolina toyota włochy - też bardzo fajna i korzystna oferta, a przy tym super obsługa klienta :)

witebsky

Postautor: witebsky » 05 cze 2018 12:08

Ogónie Toyota miała i ma dobre samochody, za rozsądne pieniądze. Na Woli o ile pamiętam są auta nowe, a na Włochach też używane

mosiarz

Postautor: mosiarz » 06 lip 2018 08:53

witebsky pisze:Ogónie Toyota miała i ma dobre samochody, za rozsądne pieniądze. Na Woli o ile pamiętam są auta nowe, a na Włochach też używane

a to nie jest tak że i salonie carolina toyota włochy i na woli mają i używane i nowe? Tak mi się zdaje...

olaf33241

Postautor: olaf33241 » 29 sie 2018 14:07

To bardzo dobrze że firma rozwijająca kupuje sobie nowy samochód.Zawsze inwestycje pozytywnie oceniam u firm.

alibabus

Postautor: alibabus » 28 wrz 2018 19:44

A potem trzeba taki samochód ubezpieczyć, dlatego polecam stronę http://superomat.pl/oc-najtaniej/ gdzie przeanalizowano kilka ciekawych wariantów.