Co trzeba zrobi aby otrzyma dotacje z UE na may biznes

biurokrk

Re: Co trzeba zrobi aby otrzyma dotacje z UE na may biznes

Postautor: biurokrk » 14 sie 2012 11:32

Dzień dobry,

reprezentuję Biuro Pomocy Unijnej z siedzibą w Krakowie, działamy jednakże na terenie całej Polski. Jeżeli jest Pan zainteresowany znalezieniem kogoś, kto pomoże Panu ubiegać się o dotacje, skompletować dokumenty i stworzyć wniosek, proszę o kontakt.

Pozdrawiam,
Monika Pomaniec
Konsultant ds. Dotacji Unijnych
Biuro Pomocy Unijnej

Wintek
Kontaktowanie:

Postautor: Wintek » 25 mar 2014 14:34

To wszystko się zmienia z roku na rok, więc musisz sprawdzać aktualne komunikaty dotyczące odpowiedniego programu.

Marketing w pigułce
Kontaktowanie:

Postautor: Marketing w pigułce » 13 cze 2014 13:09

Pula funduszy unijnych skończyła się w 2013 roku. Obecnie wdrażany jest program na 2014-2012. Fundusze będą dostępne na początku przyszłego roku. czyli 2014.
Warto skorzystać z pomocy firm zajmujących się pozyskiwaniem funduszy unijnych lub doradztwem w tym zakresie np poprzez Izbę Gospodarczą. Cały wniosek to kilkadziesiąt i więcej stron do napisania z dokładnym szacowaniem ekonomicznych rezultatów, badaniem konkurencji i grupy docelowej. Jest to więc sprawa dosyć złożona i warto uzyskać wsparcie.

liike

Postautor: liike » 26 cze 2014 16:53

Marketing w pigułce pisze:Pula funduszy unijnych skończyła się w 2013 roku...

Nie całkiem ;)
Jest szansa na pieniądze z puli 2007-2013 dla firm z Dolnego Śląska.

Już za kilkanaście dni, w połowie lipca 2014 roku zostanie ogłoszony konkurs na dofinansowanie dla mikro, małych i średnich przedsiębiorstw w ramach schematu 1.1.A2 „Dotacje inwestycyjne dla MŚP wspierające innowacyjność produktową i procesową na poziomie przedsiębiorstwa (z wyłączeniem projektów z zakresu turystyki)."

kacper3

Postautor: kacper3 » 16 lip 2014 22:31

Też jestem ciekawy jak to wygląda w Krakowie, ostatnio szukałem informacji na te temat i chyba w każdym mieście jest z tym inaczej :/

magda6666

Postautor: magda6666 » 29 sty 2015 18:33

z tego co wiem w tym roku prawdopodobnie można dostać 100 tysięcy jeśli otwiera się działalność na wsi a jak jest w mieście tego nie wiem. oczywiście potrzebny jest dobry biznes plan i dobrze było by gdybyś zajmował się już tym z czym będzie zajmować się twoja firma.