Dodatkowe środki na rozwój Twojej firmy!

EuroSpektrum

Dodatkowe środki na rozwój Twojej firmy!

Postautor: EuroSpektrum » 15 sty 2013 15:29

Chcesz wystartować z nową inwestycją? Pragniesz by Twoja firma dostosowała się do współczesnych trendów gospodarki innowacyjnej? Zainwestuj w e-biznes!
Możesz to zrobić dzięki dofinansowaniu z Unii Europejskiej. Program Operacyjny Innowacyjna Gospodarka w ramach Działania 8.1 umożliwi Ci uzyskanie dodatkowych środków w wysokości nawet do 560 tys. zł.

Nie wiesz jak skorzystać z takiej pomocy? Nic straconego! Pomożemy Ci przejść przez całą drogę – od złożenia wniosku o dofinansowanie do rozliczenia projektu unijnego.

Uzyskane środki możesz przeznaczyć na wytwarzanie produktów cyfrowych bądź świadczenie usług drogą elektroniczną. W grę wchodzą więc wszelkiego rodzaju innowacyjne portale internetowe, aplikacje mobilne i inne rozwiązania, które spełniają cechy e-usługi.

Już w lutym rusza kolejny nabór projektów. Nie czekaj, zgłoś się do nas już dziś! Nabór wniosków do 1 marca 2013 r.

Skontaktuj się z nami:

EuroSpektrum - Dział Funduszy UE:
nr tel.: 071 733 69 95
tel. kom.: 696 006 108
eurospektrum.pl
fundusze@eurospektrum.pl

aneczka69

Re: Dodatkowe środki na rozwój Twojej firmy!

Postautor: aneczka69 » 14 lut 2013 14:30

Podbijam pytanie, jakiś cennik? ;)

Artur Moric

Postautor: Artur Moric » 14 wrz 2013 20:05

Dotacje to najczęściej są do nie zdobycia . Ja podparłem się kredytem ze wsparciem UE . Wyszło prawie na to samo . Po prostu skontaktowałem sie z doradca z Open Finanse i wyszukał mi taki kredyt.

boss

Postautor: boss » 24 wrz 2013 10:53

Z tegoco słyszałem, można uzyskać dotację, jednak jest to długotrwały i trudny proces. Na pewno nie pieniędzy nie otrzyma zwykła osoba, która sama będzie prowadziła sprawę. Znajomy mówił mi właśnie, że trzeba skorzystać z pomocy fachowca, zlecić mu przygotowanie wniosku i kompletowanie dokumentacji. Sam zastanawiam się nad takim dofinansowaniem.

karolina_majda

Postautor: karolina_majda » 01 paź 2013 09:31

Najlepiej poprosić o pomoc firmy konsultingowe, które zajmują się składaniem wniosków o dotacje. Wtedy ma się pewność, że niczego się nie pominie i że konsultant zrobi wszystko, aby taka dotacja została przyznana.

Bodler90

Postautor: Bodler90 » 21 gru 2017 14:23

Ja osobiście korzystałam ze wsparcia jakie oferuje firma https://dotacjenainnowacje.taxand.pl/dotacje-unijne/ Doświadczony zespół zapewni Państwu kompleksową pomoc w pozyskaniu dofinansowania poprzez m.in. przygotowanie wniosku o dofinansowanie oraz wymaganej dokumentacji aplikacyjnej. Profesjonalne podejście oraz doświadczenie w pozyskiwaniu funduszy, gwarantuje bardzo wysoką skuteczność w uzyskiwaniu pozytywnych decyzji o pozyskaniu dofinansowania. Samemu mamy bardzo małe szanse na to aby otrzymać dotację i dlatego warto korzystać z takich usług.