dom pasywny

elabarbara

Re: dom pasywny

Postautor: elabarbara » 26 kwie 2018 11:06

Mój dzwonek do mieszkania - jest stary, przypuszczam że zamontowany w dawnych latach, kiedy wybudowano ten blok, muszę go wymienić, bo za każdym razem kiedy ktoś dzwoni do drzwi wszyscy podskakują, jest potwornie głośny, skrzeczy...Myślałam by kupić dzwonek przewodowy w tym sklepie http://www.zamel.pl/produkty/sundi-dzwo ... przewodowe . I mam pytanie czy ktoś może kupował tu dzwonki ?

kacperek34we

Postautor: kacperek34we » 02 maja 2018 10:45

Moim zdaniem jak się w dom nie inwestuję to dom się okropnie zapuszcza

thaturne1975

Postautor: thaturne1975 » 27 lip 2018 09:41

Niezbędnym elementem każdego domu jest sprawny system wentylacji. Jeśli chodzi o dom pasywny to najprościej będzie zadbać o odzysk ciepła za pomocą rekuperacji. Polecam centrale wentylacyjne firmy Wanas http://www.wanas.pl - nowoczesne, energooszczędne i korzystne cenowo

Scarface
Kontaktowanie:

Postautor: Scarface » 30 lip 2018 13:34

Domy pasywne są w sumie coraz bardziej popularne. Sam chciałbym kiedyś taki wybudować.
EUROTEX - taśmy transportujące i pasy napędowe.

bartecka

Postautor: bartecka » 04 paź 2018 18:54

kacperek34we pisze:Moim zdaniem jak się w dom nie inwestuję to dom się okropnie zapuszcza

Zgadzam się z Tobą w 100% ! Dlatego sama planuję generalny remont domu, w którym będę wymieniać praktycznie wszystkie instalacje. Zamierzam również skorzystać z systemu "inteligentny dom", który w znaczący sposób poprawi jakość mieszkania,a wszystkie funkcje będą znacznie latwiejsze. Wiem, że http://zamel.pl/ jako producent sprzętów elektrotechnicznych, jest szeroko ceniony wśród swoich klientów.

foher

Postautor: foher » 05 sty 2019 00:09

W domu pasywnym warto zastanowić się nad wdrożeniem nowoczesnych rozwiązań jakie oferuje http://sukcesgroup.pl/ Prawda jest taka, że inteligentne domy to przyszłość, więc warto wdrożyć takie rozwiązania jak najszybciej ;)

Ukraina,Kijow

Postautor: Ukraina,Kijow » 05 sty 2019 13:30

Ukraina. Piekne tereny zielone 2 tys.zl/hektar. Domki letniskowe nad rzeka, jeziorem. Duzy wybor dzialek rolnych w dzierzawe 200 zl/ha rocznie. Nieruchomosci lesne, stawy rybne, torfowiska w poblizu laka, strumien zrodlanej wody Selezniowskej. Stare drewniane chaty i domy z bali nadgryzione zebem czasu. Na sprzedaz, wynajem. Tanio Oferujemy duzy wybor dzialek, budowlane, turystyczne, rolne w pasie wodnym, a w szczegolnosci przy autostradach turystycznych, dolinach rzek, nadlesnictwach. Widokowe i malownicze tereny rekreacyjne, domki letniskowe przy nadlesnictwach nad rzeka, jeziorem. Dobra komunikacja z trasa miedzynarodowa. Ceny do uzgodnienia. Specjalizujemy sie w kupnie, sprzedazy, wynajmie nieruchomosciej, obiektow przemyslowo-komercyjnych itp. Doradztwo prawne, gospodarcze, ksiegowe. Kompleksowosc obslugi do momentu notarialnego przeniesienia wlasnosci. Zapraszamy do wspolpracy wszystkich zainteresowanych. Telefon: +380505806241 (polsk.), Viber +380660832530 , E-mail: nieruchomosci@ukr.net Skype:IgorKijow
Europart,ul.O.Teligi 21,lok.24 Kijow 04060 Ukraina

zuzelek

Postautor: zuzelek » 05 lut 2019 21:25

Dom pasywny jest nową ideą w podejściu do oszczędzania energii. Budynki takie wykorzystują energię z promieniowania słonecznego bez wykorzystania aktywnych rozwiązań instalacyjnych. Z pomącą new-house.com.pl mieszkam w takim domu. Jestem bardzo zadowolony z tej firmy, która wybudowała mi dom. Polecam Wszystkim tę solidną i profesjonalną firmę!