Dotacje z UE na oprogramowanie

PiotrPolok

Dotacje z UE na oprogramowanie

Postautor: PiotrPolok » 08 gru 2015 16:58

Witam, planuję zakup nowego oprogramowania do firmy. Jeszcze się zastanawiam co to konkretnie będzie czy ERP czy mniejszy program, ale to zawsze są duże koszty. Czy zna ktoś jakąś firmę consultingową najlepiej z Poznania lub okolic, która mi pomoże z pozyskaniem środków z UE na ten cel?

Mariusz73

Re: Dotacje z UE na oprogramowanie

Postautor: Mariusz73 » 17 gru 2015 14:12

Przemyśl czy chcesz ERPa i jak dużego, bo może lepiej cos na zlecenie, bezpośrednio dedykowanego dla Was i dostosowanego do Waszych potrzeb? :) Albo może mniejszy ERP i potem ewentualnie rozbudować? U mnie w firmie potrzebny był CRM i Graphcom nam napisał, a wcale nie zapłaciliśmy więcej niż jakiś standardowy system.
Jeśli chodzi o dofinansowanie to myślę, że dasz radę, tylko teraz chyba wszyscy stawiają na innowacyjność :) My współpracowaliśmy z Supra Serwis i też ogarnialiśmy oświadczenia o innowacyjności itd. Udało nam się dostać 70%, wiec bardzo spoko.

Bodler90

Postautor: Bodler90 » 18 wrz 2017 09:03

Doradztwo w pozyskiwaniu funduszy wiąże się ze wsparciem firmy ubiegającej się o fundusze unijne w całym procesie od momentu identyfikacji źródeł wsparcia, przez przygotowanie wniosku aż do momentu rozliczenia projektu. Koniecznie zapoznaj się z usługami oferowanymi przez firmę https://dotacjenainnowacje.taxand.pl/ Najważniejsza funkcja to weryfikacja możliwości spełnienia przez projekt kryteriów obowiązujących w ramach danego instrumentu wsparcia oraz badanie kwalifikowalności firmy do uzyskania wsparcia ze względu na sytuację ekonomiczno-finansową oraz formalno-prawną, w jakiej firma się znajduje.

Wiaczesław1
Kontaktowanie:

Postautor: Wiaczesław1 » 25 wrz 2017 12:40

Niezłe te dotacje proponujecie, jak dla mnie rewelacja. Super opcja, zastanowię się nad tym !