Nowy samochód z dofinansowaniem Leasingu

1ciapa1

Nowy samochód z dofinansowaniem Leasingu

Postautor: 1ciapa1 » 25 wrz 2017 13:15

Witam,
Szukam informacji w internecie lecz ciężko mi je odnaleźć, do rzeczy:
prowadzę od 3 lat jednoosobową działalność gospodarczą w sektorze IT głównie programowanie, chciałbym zakupić nowe auto z salonu i finansować je leasingiem, czytałem, że możliwe jest otrzymanie dotacji z UE polegającej na dopłacanie przez UE (z lekkim poślizgiem) części kapitałowej zaciągniętej raty leasingu czyli kwoty bez marży, odsetek i podatku VAT. Niestety nie udało mi się nigdzie doczytać o szczegółach tego programu, czy można go otrzymać w każdej chwili czy należy czekać na specjalny konkurs, ile % części kapitałowej raty jest finansowane i w leasingu na jaki okres. Jedyne co znalazłem to zapis, że po wygaśnięciu/spłaty leasingu nie mogę sprzedać auto w ciągu 3 lat. Powyższe opcje mimo wszytko mi odpowiadają, najwyżej samochód dam żonie :P Stąd moje zapytań czy miał ktoś doświadczenie z takim dofinansowaniem i może odpowiedzieć na moje pytanie bądź podesłać link z informacjami o takim rozwiązaniu? Pozdrawiam

witebsky

Re: Nowy samochód z dofinansowaniem Leasingu

Postautor: witebsky » 03 cze 2018 14:44

Moim zdaniem Toyota ma super ofertę. U nas w firmie cała flota jest oparta na tej marce i rzeczywiście pracuje się bardzo fajnie. Co do dealera to polecam Carolina Toyota Wola, świetne miejsce, aby kupić samochód

czampan

Postautor: czampan » 04 cze 2018 12:33

zgadzam się z osobą powyżej. Toyota to bardzo dobry wybór, jeśli chodzi o samochód firmowy (choć nie tylko!). Ja z kolei brałem samochód z salonu carolina toyota włochy - też bardzo fajna i korzystna oferta, a przy tym super obsługa klienta :)

witebsky

Postautor: witebsky » 05 cze 2018 12:08

Ogónie Toyota miała i ma dobre samochody, za rozsądne pieniądze. Na Woli o ile pamiętam są auta nowe, a na Włochach też używane

mosiarz

Postautor: mosiarz » 06 lip 2018 08:53

witebsky pisze:Ogónie Toyota miała i ma dobre samochody, za rozsądne pieniądze. Na Woli o ile pamiętam są auta nowe, a na Włochach też używane

a to nie jest tak że i salonie carolina toyota włochy i na woli mają i używane i nowe? Tak mi się zdaje...

olaf33241

Postautor: olaf33241 » 29 sie 2018 14:07

To bardzo dobrze że firma rozwijająca kupuje sobie nowy samochód.Zawsze inwestycje pozytywnie oceniam u firm.

alibabus

Postautor: alibabus » 28 wrz 2018 19:44

A potem trzeba taki samochód ubezpieczyć, dlatego polecam stronę http://superomat.pl/oc-najtaniej/ gdzie przeanalizowano kilka ciekawych wariantów.

bbenku

Postautor: bbenku » 10 lis 2018 14:58

Różne sposoby finansowania mają w Carolina Toyota Wola. Można bez problemu coś dla siebie wybrać. Marki oczywiście przedstawiać nie trzeba, auta funkcjonalne i praktycze

pudding

Postautor: pudding » 21 lis 2018 13:28

Właśnie ja też cenię sobie miejsca, gdzie klient ma możliwość zakupu na różne sposoby. Akurat tu ten salon Toyoty na Woli jest pod tym względem bardzo dobry. Odpowiednie podejście do klienta, no i to, co najważniejsze - po prostu dobra oferta