Forex - jak zarabiać przez proptrading? Firmy w Polsce?

Utnapisztim

Forex - jak zarabiać przez proptrading? Firmy w Polsce?

Postautor: Utnapisztim » 27 sie 2019 18:00

Forex - jak zarabiać przez tzw. proptrading? Firmy w Polsce może ktoś podsunie?

Mam trochę wolnych środków, chętnie bym się zapisał do jakieś firmy proptradingowej, która nauczy mnie (za opłatą, wiadomo) jak zarabiać na forexie.Dużo czytałem o takich firmach poza Polską, ale angielski mi kuleje więc opcja w PL byłaby idealna...

Może jakaś sugestia?

pankracy

Re: Forex - jak zarabiać przez proptrading? Firmy w Polsce?

Postautor: pankracy » 29 sie 2019 02:50

Ja się z forexem nie polubiłem. W ogóle chyba waluty to nie moja bajka po prostu. Też słyszałem, że warto wchodzić na rynki zagraniczne, a szczególnie na amerykański. Dlatego teraz najbardziej rozważam opcję kupna kilku akcji poważnych firm takich jak Facebook, Apple czy Google. Teraz nie ma z tym problemu i nie musisz wcale znać języka. Sprawdź sobie tutaj https://pl.freedom24.com/investopedia24 znajomy mi ich polecił. Jak na razie jestem jeszcze na etapie kalkulacji, ale z pewnością w to wejdę. Daj koniecznie znać co myślisz.

Utnapisztim

Postautor: Utnapisztim » 29 sie 2019 11:52

Wiesz, no osobiście myślę, że moment na zakup akcji facebooka był lata temu,
ale już nie teraz:)

Oczywiscie to moje zdanie, masz chęć -kupuj. :mrgreen:

Ja szukam pod kątem proptradingu, żeby mieć zyski w skali takiego np roku w miare sensowne, a nie czekać na cud, że FB znów skoczy cenami akcjami jak przed laty.

To trochę tak, ze jak wszyscy trąbią o okazji, to już to nie jest okazja ;)

Majewska

Postautor: Majewska » 10 wrz 2019 10:47

To akurat się zgadzam.
FB był okazją lata temu, teraz trzeba szukać nowych.

Co do pytania o proptrading to w Polsce jest kilka firm: OSTC chyba najbardziej znana , Properly też z 5 lat na rynku
Tu możesz rzucić okiem: http://www.prop-trading.pl/

Ogólnie prop nie jest u nas popularny, bardziej USA i Wielka Brytania, Polsza raczkuje