[szukam inwestora] Sprzęt dla sędziów Piłki Nożnej

askorupa

[szukam inwestora] Sprzęt dla sędziów Piłki Nożnej

Postautor: askorupa » 14 paź 2015 15:15

Witam

Jestem sędzią piłkarskim (asystentem II ligi do roku 2014). W chwili obecnej PZPN mocno stawia na rozwój sprzętu sędziowskiego ZINY. Dzięki sprzedaży i dystrybucji hurtowej - nowe stroje są już dostępne ale przy sprzedaży detalicznej w bardzo wysokich cenach (300 zł za komplet). Stroje nie są refundowane przez związek tylko indywidualnie przez sędziów.

Oczywiście biznes plan polega na sprzedaży tych strojów do sędziów po cenach - tak aby oni byli zadowoleni a my zyskali.

Gdzie rynek zbytu?

Oczywiście wśród sędziów, których jest około 8 000 w Polsce i należą do delegatur i kolegium sędziów.

Co oferuję od siebie?
Wynegocjowanie najlepszej ceny od firmy ZINA
Kontakt z wszystkimi delegaturami i związkami piłki nożnej w celu pozyskania zainteresowanych sędziów
Dystrybucję sprzętu
Podział zysków od inwestycji

Jakie zabezpieczenie?
Od kilku lat pracuję w branży windykacji na wysokim stanowisku. Bez problemu mogę wysłać wyciąg za ost. 6 msc z rachunku bankowego (potw. wynagrodzenia)
Dla zainteresowanych mogę się spotkać.

Ile potrzebujemy?
Czym więcej tym lepiej od 30 tys. Aby uruchomić produkcję i inwestycję potrzeba minimum 9700zł

Kiedy zwrot ?

Cała inwestycja musi wystartować jak najszybciej aby w 45-60 dni zamknąć się ze wszystkim

Zachęcam do kontaktu - najlepiej na mejla sedziowe_zina@wp.pl. Dla każdej osoby przygotowałem w pdf wzór oferty kierowanej do sędziów wraz z ceną.