VipWood rękodzieło, projekt crowdfundingowy

VipWood

VipWood rękodzieło, projekt crowdfundingowy

Postautor: VipWood » 13 sty 2016 21:59

Witam serdecznie.

Rozpocząłem zbiórkę do projektu crowdfundingowego - czyli prościej szukam wsparcia w finansowaniu społecznościowym.
Pragnę rozwinąć firmę która skupia się tylko i wyłącznie na rękodziele.
Oczywiście jako, że najlepiej jest dawać a nie brać - tutaj obie strony dostają coś od siebie.
Ty pomagasz mi sfinansować projekt - ja mam nietuzinkowe nagrody za wsparcie.
Dodatkowo mam propozycję reklamowania Twojej firmy bądź przedsiębiorstwa mianowicie - możliwość dołączenia informacji o firmie wspierającego przez okres jednego roku do każdego sprzedanego produktu w przyszłym sklepie internetowym.

Gorąco zapraszam do zapoznania się z projektem na stronie wspieram.to/vipwood.

Zapraszam również do zapoznania się z innymi projektami, bądź do otworzenia swojego projektu jeśli masz ciekawy pomysł. (nie za polecanie nic nie mam :), robię to by odwdzięczyć się ekipie serwisu za świetne podejście)

Dziękuję za przeczytanie i pozdrawiam :geek:
Piotr Lijewski
663670505
piolij@wp.pl

VipWood

Re: VipWood rękodzieło, projekt crowdfundingowy

Postautor: VipWood » 18 sty 2016 10:39

Witam.

Dziękuję pierwszym wspierającym.

Tak jak pisałem istnieje również możliwość współpracy marketingowej dla firm, ciekawa forma reklamy na stronie przyszłego sklepu internetowego, stronie na Facebooku oraz informacji o wspierających firmach dołączanej do każdej sprzedanej sztuki. Dodatkowo informacja na końcu filmu z tworzenia produktu, który zostanie udostępniony na portalu YouTube.

Pozdrawiam
Piotr Lijewski - VipWood