Szukam inwestora w portal internetowy

Ramage
Kontaktowanie:

Szukam inwestora w portal internetowy

Postautor: Ramage » 04 sty 2017 22:59

Cześć
Mam na imię Adam i od kilku lat tworzę sklepy internetowy/strony internetowe, jestem biegły powstających innowacjach i przyglądam się nowo powstającym projektom. Przejdźmy jednak może do rzeczy...

Odnalazłem jedną niszę w internecie, lukę dla której brakuje portalu internetowego w Polsce i na świecie. Może się okazać bardzo rozbudowanym i dochodowym przedsięwzięciem. Nie chcę tutaj za wiele zdradzać, najlepiej spotkanie na żywo.

Kwota jaka by była zadowalająca to ok. 100 tysięcy złotych, ja daję pomysł i realizację projektu w 60% (nie posiadam tylu zdolności, aby dokończyć sam projekt). Reszta pójdzie na promocje, rozmowy z prawnikami w jakiej formie prowadzić ebiznes itp.

Tajemniczo napiszę w skrócie na czym to będzie polegać: Użytkownicy dodają swoje "dzieła", a inny mogą ich wspierać i wysyłać dotację na ich rozwój. Spokojnie zarobek jest obustronny. Nasz i ich, cały biznes plan gotowy. ie, to nie będzie klon kickstartera czy polskiego odpowiednika polakpotrafi.

Napisz adamj240@gmail.com