Strona 1 z 4

kantor internetowy

: 14 lis 2017 19:54
autor: popi6
Witajcie ! Gdzie wymieniacie waluty , wolicie kantor stacjonarny czy internetowy ? Wiele osób korzysta z kantora online, ponoć wygodniej i szybciej , ale czy bezpieczniej ? Szukam bezpiecznego kantora online , wypatrzyłam taki https://ekantor.pl/ korzystaliście ?

Re: kantor internetowy

: 20 lis 2017 16:16
autor: krystianq77
Super propozycje na dobrej jakości kantory internetowe. Według mnie cinckciarz jest niezła alternatywa !

Re: kantor internetowy

: 22 lis 2017 22:23
autor: tommy
Według mnie najlepszy kantor internetowy https://internetowykantor.pl/kurs-funta/ sami spójrzcie na kurs chociażby funta, jest o wiele tańszy niż w innych kantorach tego typu

Re: kantor internetowy

: 23 lis 2017 17:28
autor: łomen9
Ten kantor internetowy jest bardzo dobry http://www.trejdoo.com/ W kilka minut można wymienić swoje pieniądze i mieć je na koncie. Taki sposób wymiany pieniędzy jest bardzo wygodny i szybki. Można wygodnie wymienić pieniądze.

Re: kantor internetowy

: 30 sty 2018 19:15
autor: Tyranowicz
Uważam, że kantor online jest dużo lepszy od stacjonarnego, ponieważ zapewnia najwyższe bezpieczeństwo i wygodę obsługi. Sam korzystam z usług gieldawalut.com, ponieważ oferuje ona najlepsze kursy na rynku. Dla nowych klientów przewidziany jest rabat 80% - warto skorzystać :)

Re: kantor internetowy

: 01 lut 2018 16:19
autor: cyanogen
rkantor daje radę, dość długo utrzymuje się już na rynku i warto rozważyć tą opcje, z pewnością trzeba pochwalić za szybkość i bezproblemowość

Re: kantor internetowy

: 03 lut 2018 11:35
autor: monikabert90
Zgadzam się z tym, że korzystanie z kantorów internetowych w dzisiejszych czasach wcale nie jest niebezpieczne i że jest to zdecydowanie bardziej wygodna forma, niż kantory stacjonarne - nie trzeba bowiem czekać w kolejkach ani tracić czasu na dojazd do kantoru itp. Nie musimy się również narażać na zły humor, który akurat może mieć Pani obsługująca w okienku :D . Dzięki kantorom online walutę możemy wymienić natychmiastowo z każdego miejsca na ziemi, mając tylko dostęp do internetu... nie musimy się również dopasowywać do godzin otwarcia, ponieważ kantory online działają 24 godziny na dobę. Jeżeli chcecie poznać więcej korzyści płynących z korzystania z kantorów internetowych, to polecam lekturę artykułu na stronie https://www.kantoryinternetowe.com/kantor-walutowy-czyli-sposob-na-tansza-walute/. Bardzo szczegółowo zostało tam wyjaśnione, dlaczego wymiana walut w kantorach internetowych jest dużo bardziej opłacalna, niż w tych tradycyjnych.

Re: kantor internetowy

: 24 mar 2018 21:34
autor: kocurro
Ja nie wyobrażam sobie korzystania z kantorów stacjonarnych. Stałem się strasznie wygodnicki, dlatego też staram się nie wysilać za bardzo, nawet podczas załatwiania takich spraw jak wymiana walut. Od dłuższego czasu korzystam tylko i wyłącznie z http://www.trejdoo.com, w efekcie czego mój komfort nie jest w żaden sposób zagrożony. Mogę spokojnie wymieniać pieniążki nie ruszając się z wygodnej kanapy, grzejąc się przy kominku.

Re: kantor internetowy

: 02 kwie 2018 12:13
autor: kacper44re
Teraz jest bardzo dużo kantorów i jest bardzo duży wybór

_____________________________________________
strony internetowe

Re: kantor internetowy

: 02 kwie 2018 18:35
autor: Andrzej44
Na pewno dzisiaj na naszym rynku wybór kantorów online jest na tyle duży, że każdy znajdzie coś odpowiedniego dla siebie. Bądź co bądź bez wątpienia na uwagę zasługuje oferta, jaką posiada kantor Fritz http://www.fritzexchange.pl/ . Można z niego korzystać zarówno za pośrednictwem komputera czy też dedykowanych aplikacji na telefon, a co więcej za sprawą częstych promocji, możemy liczyć tam na naprawdę fajne kursy walut:).