Zdrowie i biznes.

Rilill
Kontaktowanie:

Re: Zdrowie i biznes.

Postautor: Rilill » 18 lip 2016 17:41

Wszystkie portale reklamujące te preparaty zdrowotne czy suplementy wydają tyle pieniędzy na reklamę, że nie wierzę by nie było to dobry pomysł na biznes. Czy mam rację? :)

olaisalex

Postautor: olaisalex » 30 sie 2016 19:38

Rilill pisze:Wszystkie portale reklamujące te preparaty zdrowotne czy suplementy wydają tyle pieniędzy na reklamę, że nie wierzę by nie było to dobry pomysł na biznes. Czy mam rację? :)

To jest długi proces, faktycznie, ale jak się już w końcu firma wypromuje, to zaczyna już tylko liczyć zyski. Z dużym kapitałem, to może mieć sens, jeżeli trafi się w potrzebę, ewentualnie ją wytworzy w ludziach ;) Na myśl od razu przychodzi mi "Zespół niespokojnych nóg". Jak dla mnie, to jakiś absurd, ale trafiło do świadomości.

MarFur

Postautor: MarFur » 21 wrz 2016 16:24

Zdecydowanie polecam odkwaszanie :)

amberus
Kontaktowanie:

Postautor: amberus » 11 maja 2017 18:17

Zdecydowanie polecam to - Biznes związany z zdrowiem Chcesz mieć dobry biznes na lata ? Taki który nie zniknie, i bez co miesięcznej 'daniny' ? Taki gdzie na samym starcie otrzymujesz zysk ok. 1000 zł. a w pierwszym miesiącu zarobisz 3000 zł. Gdzie otrzymasz wszelkie materiały za darmo, a wkład w biznes jest jednorazowy. Gdzie zaproszony klient do firmy otrzyma produkt który faktycznie jest mu potrzebny i może mieć go za darmo przez wiele lat. Jeśli interesują Cię duże dochody, solidny dochód pasywny to zapraszam do biznesu.
Konkretny biznes dla każdego www.expassetbiznes.com

sebachi

Postautor: sebachi » 16 maja 2017 15:32

Wraz z boomem na bycie fit i zdrowe odżywianie, to było tylko kwestią czasu, kiedy ludzie zaczną otwierać biznesy z tym związane. Według mnie to ma szansę na powodzenie bez względu na to, co się będzie sprzedawać, na pewno na klientów można liczyć wśród osób cierpiących na nietolerancje pokarmowe i alergie, także trzeba zadbać o odpowiednio rozbudowaną ofertę takiego sklepu, żeby nie pomijać ich interesów. Przede wszystkim warto skupić się na obiadach i przekąskach, bo tych najczęściej ludzie poszukują.

karol)

Postautor: karol) » 02 lip 2017 23:49

Zobaczcie sobie artykuł http://ubg21.com/jestes-poznania-usg-ta ... -ci-zycie/ o badaniu usg tarczycy. Według mnie warto profilaktycznie wykonać takie badanie, niekiedy może ono uratować życie, nie jest drogie, ani bolesne. Dzięki niemu można wykryć nieprawidłowości, oczywiście warto zwracać uwagę na typowe objawy choroby tarczycy.

amberus
Kontaktowanie:

Postautor: amberus » 03 lip 2017 08:04

Zdrowie to odpowiednia wiedza, co i dla czego. Można obecnie się już dokładnie zabezpieczać, wystarczą chęci. Badania, produkty np. w tej firmie mamy za darmo - http://ekologybiznes.pl.tl/

KrzysztofSzulc

Postautor: KrzysztofSzulc » 07 lip 2017 15:17

Tylko za doświadczenie zdobyte ciężką pracą, słono płacą. Nie wieże w coś takiego, że od ręki dwu krotność płacy etatowej.

TomaszJ

Postautor: TomaszJ » 06 wrz 2017 10:47

Hmmm... biznes związany ze zdrowiem? Może warto w takiej sytuacji pomyśleć o otworzeniu sklepu dla sportowców, w którym klienci mogliby kupić różne odżywki, suplementy, ubrania, czy akcesoria przydatne na siłowni. Odżywki dla sportowców hurtownia to dzisiaj dobra droga do osiągnięcia sukcesu i niezłych pieniędzy. Ludzie coraz częściej decydują się na prowadzenie zdrowego i aktywnego trybu życia.

amberus
Kontaktowanie:

Postautor: amberus » 06 wrz 2017 14:28

Jest dobry biznes. Lubisz dobrą kawę ? Od teraz nie tylko możesz mieć leczniczą kawę ale i dodatkowo solidnie zarabiać. Kawa z Ganoderma firmy DXN reguluje ciśnienie . Mogą ją spożywać osoby borykające się z wysokim ciśnieniem. To świetny pomysł firmy DXN, że połączyła grzyb Ganoderma zawierający substancje tak ważne dla organizmu z artykułem konsumpcyjnym codziennego spożycia. O suplemencie możesz zapomnieć ale czy słyszełeś żeby ktoś zapomniał o wypiciu porannej kawy? I to w tym najlepsze. Poznaj ten wyjątkowy produkt, korzystaj i zarabiaj. http://jl.dxnnet.com/