Zdrowie i biznes.

Rilill
Kontaktowanie:

Re: Zdrowie i biznes.

Postautor: Rilill » 18 lip 2016 17:41

Wszystkie portale reklamujące te preparaty zdrowotne czy suplementy wydają tyle pieniędzy na reklamę, że nie wierzę by nie było to dobry pomysł na biznes. Czy mam rację? :)

olaisalex

Postautor: olaisalex » 30 sie 2016 19:38

Rilill pisze:Wszystkie portale reklamujące te preparaty zdrowotne czy suplementy wydają tyle pieniędzy na reklamę, że nie wierzę by nie było to dobry pomysł na biznes. Czy mam rację? :)

To jest długi proces, faktycznie, ale jak się już w końcu firma wypromuje, to zaczyna już tylko liczyć zyski. Z dużym kapitałem, to może mieć sens, jeżeli trafi się w potrzebę, ewentualnie ją wytworzy w ludziach ;) Na myśl od razu przychodzi mi "Zespół niespokojnych nóg". Jak dla mnie, to jakiś absurd, ale trafiło do świadomości.

MarFur

Postautor: MarFur » 21 wrz 2016 16:24

Zdecydowanie polecam odkwaszanie :)

amberus
Kontaktowanie:

Postautor: amberus » 11 maja 2017 18:17

Zdecydowanie polecam to - Biznes związany z zdrowiem Chcesz mieć dobry biznes na lata ? Taki który nie zniknie, i bez co miesięcznej 'daniny' ? Taki gdzie na samym starcie otrzymujesz zysk ok. 1000 zł. a w pierwszym miesiącu zarobisz 3000 zł. Gdzie otrzymasz wszelkie materiały za darmo, a wkład w biznes jest jednorazowy. Gdzie zaproszony klient do firmy otrzyma produkt który faktycznie jest mu potrzebny i może mieć go za darmo przez wiele lat. Jeśli interesują Cię duże dochody, solidny dochód pasywny to zapraszam do biznesu.

sebachi

Postautor: sebachi » 16 maja 2017 15:32

Wraz z boomem na bycie fit i zdrowe odżywianie, to było tylko kwestią czasu, kiedy ludzie zaczną otwierać biznesy z tym związane. Według mnie to ma szansę na powodzenie bez względu na to, co się będzie sprzedawać, na pewno na klientów można liczyć wśród osób cierpiących na nietolerancje pokarmowe i alergie, także trzeba zadbać o odpowiednio rozbudowaną ofertę takiego sklepu, żeby nie pomijać ich interesów. Przede wszystkim warto skupić się na obiadach i przekąskach, bo tych najczęściej ludzie poszukują.