Re: Salon kosmetyczny?

Veroniuqe

Postautor: Veroniuqe » 16 cze 2017 12:36

Jeżeli jest odpowiednia jakość i odpowiednie podejście do klienta, to taki salon na pewno znajdzie swoje klientki. Nawet na tak konkurencyjnym rynku jaki jest w tej branży. Klient lubi jakość a nie jakos to będzie.

siko

Postautor: siko » 30 cze 2017 15:46

Myślę, że salon kosmetyczny w dobrej lokalizacji i z ciekawą ofertą ma szansę na wielki sukces. Warto się dobrze wyszkolić by oferować usługi, których nie ma nigdzie indziej. Wiem, że teraz bardzo modny jest makijaż permanentny. Więc jeżeli chcesz się wyróżniać warto byłoby zrobić sobie z niego szkolenie. Bardzo dobre szkolenia w tym zakresie, ale również pigmenty i akcesoria mają oni http://biopigments.eu/ warto zajrzeć do ich oferty :)

Knook

Postautor: Knook » 11 lip 2017 13:05

dobra branża, ale ma sporą konkurencję więc trzeba się wybić czymś. może to być na przykład oryginalna nazwa dla firmy.

Marksman

Postautor: Marksman » 13 lip 2017 23:12

Też mam wrażenie, że strasznie duża konkurencja jest w tej branży. Z drugiej strony odpowiednia miejscówka i może się okazać, że da się z tego całkiem dobrze żyć.

Robsi

Postautor: Robsi » 21 lip 2017 16:06

Może zostaw ten temat profesjonalistom? To może być najlepsze rozwiązanie moim zdaniem :)
Lekcja, której nie towarzyszy ból, niczego cię nie nauczy

fara

Postautor: fara » 09 sie 2017 09:41

Moim zdaniem salon kosmetyczny to dobry pomysł na biznes o oferta i świadczone usługi beda konkurencyjne. Ja sama prowadzę taki biznes i ciagle sie doszkalam, dodaję nowe usługi. Teraz zamierzam zacząc wykonywać makijaż permanentny bo zauważyłam, że jest na niego coraz wieksze zapotrzebowanie. Szkolę się w Bio Pigments - prowadzą jedne z lepszych szkoleń, w ofercie mają też szeroką gamę dobrej jakosci pigmentow.

basiaa

Postautor: basiaa » 17 sie 2017 15:45

ja prowadzę salon kosmetyczny i jestem zadowolona z tego jak mi to idzie, ostatnio wprowadziłam taki system https://mwizyta.pl/portal2/dla-kogo/salonykosmetyczne bo klientek przybywa nie raz miałam zamieszanie, muszę teraz to bardziej kontrolować

TeresaKrolik

Postautor: TeresaKrolik » 22 sie 2017 10:31

W naszych czasach istnieje kult ciała, także salon kosmetyczny jak najbardziej jest dobrym pomysłem. Tylko właśnie wybierzesz miejsce, które nie będzie miało konkurencji. Pamiętaj też o porządnym wyposażeniu salonu kosmetycznego (np.http://www.mrotex.com/pl) , w odpowiedni sprzęt, zadbaj też o estetyczną aranżację. Trzymam kciuki!

elabarbara

Postautor: elabarbara » 09 wrz 2017 11:52

Obecnie jest tyle gabinetów, salonów medycyny estetycznej że jest w czym wybierać :) Ale nie zawsze trafimy na dobry gabinet. Ja znalazłam gabinet w którym mam zamiar powiększyć usta wroclaw-dentysta.com.pl/pl/powiekszanie-ust-wroclaw/ . Przeczytałam wszystko dokładnie i już jestem na 100 % pewna że to w tym gabinecie zrobią mi zabieg.

moneygrabbing

Postautor: moneygrabbing » 10 wrz 2017 10:16

salon kosmetyczny to dobry interes dla wytrwałych i uczciwych najpierw trzeba pozyskać sobie stałych klientów a potem już będzie dobrze
www.moneygrabbing.co.uk - blog opisujący jak oszczędzać oraz jak zarobić
www.polishpower.co.uk/blog - blog dla ludzi przedsiębiorczych