Turystyka, Internet, Handel, geodezja, inżynieria,

Klaudia_No

Re: Turystyka, Internet, Handel, geodezja, inżynieria,

Postautor: Klaudia_No » 03 sie 2012 10:26

owszem odniosły one wielki sukces ale jak można zauważyć, nasza-klasa.pl została wygryziona przez facebook.com ;) więc coś w tym jest ;)

moim zdaniem dobrym sektorem w którym warto pomyśleć nad własną działalnością jest turystyka i hotelarstwo chociaż jest to oczywiście ryzykowne ;)

ale kiedy zakładanie np. własnej działalności gospodarczej nie jest ryzykowne?

Utnapisztim

Postautor: Utnapisztim » 19 sie 2012 16:24

chyba nie ma jednoznacznej branzy, która byłaby "żyłką złota" - tu i tak wiele zalezy od osoby, która się do biznesu zabiera, jej wiedzy i ...uporu

Utnapisztim

Postautor: Utnapisztim » 20 wrz 2012 12:06

Dla mnie jednak zbyt ryzykowne..

MalaRuda

Postautor: MalaRuda » 30 wrz 2012 20:04

Myślę, że tzw. żyłki złota zależą od rejonu Polski. Nie w każdym województwie to samo przyjmie się w ten sam sposób. Na pewno warto inwestować w inżynierię i turystykę. Te 2 działy zawsze bd przynosić dochody. A co do reszty to mam mieszane uczucia.

altec

Postautor: altec » 26 mar 2013 15:29

ostatnio czytałem artykuł o uzyskiwaniu cieplej wody z wnetrza ziemi, robi sie takie instalacje przy domowe ktore podgrzewają wodę, w polsce jest mało takich firm które by coś takiego robiły, można się wbić w rynek, ale kapitał początkowy chyba musi być spory

Wioleta25

Postautor: Wioleta25 » 26 kwie 2013 12:22

Może ktoś może doradzić na jakiej stronie można znaleźć w różnych miejscach opisów w różnych krajach?

Laserwash.pl

Postautor: Laserwash.pl » 02 maja 2013 13:28

Poniekąd tak,ale taka turystyka to spora inwestycja,powiedzmy wspomniane domki nad morzem. Trzeba w nie zainwestować aby przyciągnąć turystów,inaczej będziemy na tym tylko tracić.

angel

Postautor: angel » 05 wrz 2013 13:54

Turystyka ok, ale trzeba pamiętać ze jest to biznes sezonowy i podczas sezonu trzeba zbić największe kokosy, żeby później się utrzymać

Marigold

Postautor: Marigold » 15 wrz 2013 15:00

Najlepsza branżą do inwetowania jest rynek nieruchomości. Kupujesz mieszkanie, wynajmujez je chociażby studentom albo trzymasz dla dzieci, a za parę latek masz kasę. Przynajmniej wiesz, ze Ci nie przepadnie. Ja wlasnie tam zrobilam i na nic lepszego nie moglam wpasc.

Duna

Postautor: Duna » 29 sty 2014 15:24

Dwie przewijające się branże tutaj to turystyka i nieruchomości. W zasadzie to są one ze sobą bardzo powiązane i w sumie można kupując jakąś nieruchomość upiec 2 pieczenie przy jednym ogniu. Kupno czy budowa własnego pensjonatu w jakiejś atrakcyjnej miejscowości turystycznej wydaje się strzałem w dziesiątkę, ale niewątpliwie trzeba dużo zainwestować na początku.