Restauracja

elabarbara

Re: Restauracja

Postautor: elabarbara » 18 lip 2018 08:23

W Warszawie świetnie prosperuje i widać, że się rozwija Restauracja Pianka na ulicy Zgoda 11. Za każdym razem jak tam jestem próbuję nowych dań i wszystkie smakują wyśmienicie. Jestem wielbicielką burgerów z wołowiną, które u nich rozkoszują podniebienie. Mają tani lunch, jedyne 19.19 zł – dwa dania plus deser. Idealne na kieszeń studenta.

mozejaa

Postautor: mozejaa » 20 lip 2018 09:46

Ja uwielbiam bary mleczne, często sobie je odwiedzam w porze obiadowej zwłaszcza. Pracuję niedaleko Dworca Wschodniego a tam mam swój ulubiony Bar Mleczny Kijowska. Świetne zupy a wzwłaszacza flaki i pomidorówka ;D schabowe tez dają rade, mielone. No smacznie jest, domowo. Lubię tam wracać, ceny ok

Juliettta

Postautor: Juliettta » 20 lip 2018 19:38

Hejka ostatnio narzeczony zabrał mnie na kolację do warszawskiej restauracji Bubbles z okazji piątek rocznicy zapoznania. Zostałam bardzo miło i przychylnie zaskoczona. Atmosfera przemiła, fantastyczna, a tatar z tuńczyka genialny. Obsługa z życzliwa.

basiaa

Postautor: basiaa » 23 lip 2018 16:38

Ja niedawno jadlam w świetnej restauracji instalacje art bistro w zamku ujazdowskim w warszawie. Uważam, że to jedna z lepszych restauracji i można tam naprawdę świetnie zjeść.

Tolak

Postautor: Tolak » 15 paź 2018 10:04

Jeśli pytacie o ciekawe miejsca w Warszawie to polecam PanKejk http://pankejk.com.pl/warszawa/menu-2/ idealne miejsce do tego, aby wpaść na śniadanie czy obiad i coś dobrego zjeść, np. placki ziemniaczane. Miejsce dogodne na spotkanie we 2 jak i spotkanie z klientem

Kanto88

Postautor: Kanto88 » 17 paź 2018 04:37

Mało jest miejsc, w których jadłbym regularnie. Zazwyczaj za każdym razem chodze do innego miejsca, bo albo nie odpowiada mi lokal albo jedzenie. Jest jednak jedna restauracja, do której chętnie wracam. Tą restaurcja jest restauracja pod potokiem. Znajduje się ona w Gdańsku w dzielnicy Jelitkowo. Serwują tam przepyszne jedzenie. Polecam wpaść na obiad. Tutaj http://www.restauracjanadpotokiem.pl/ macie link do ich strony www

pola1234

Postautor: pola1234 » 22 paź 2018 09:47

Widzieliście już piękne restauracje na Mokotowie ? Moim zdaniem tam jest jedna z lepszych restauracji premium. Papu się nazywa i posiadają kuchnie polską. Oczywiście można się tam wybrać również z dziećmi, ale na randkę też to miejsce się nadaje. Wydaje mi się, że warto wybrać się tam choćby ze względu na piękne wnętrze, pyszna kuchnia, to idealny dodatek :)

SowikoPack.pl

Postautor: SowikoPack.pl » 22 paź 2018 10:37

Akurat tutaj nie mam pewności czy aby na pewno restauracja to dobry pomysł na dochodowy biznes, bo początkowo to jednak duże wyzwania i trzeba zacząć od jak najlepszej reklamy, promocji aby pozyskać klientów i przyciągnąć ich uwagę. Druga sprawa to sam lokal, masz już coś na oku?

Ukraina,Kijow

Postautor: Ukraina,Kijow » 23 paź 2018 13:48

Ukraina. Krowy, bydlo opasowe 700 zl/szt. Mleko 4% cena 0,50 zl/litr. Czernihowski obw. Mleko swieze powyzej 4% tluszczu. Prosto od krowy, nieprzetworzone i nie podane pasteryzacji. Cielaki, cieleta, byczki, bydlo mleczne w ciaglej sprzedazy. Krowy dojne, jalowki wysokocielnie, mieszaniec miesno-mleczny od 700 zl/szt. Cale stada z dobrych gospodarstw o duzej wydajnosci. Srednia 30 litrow mleka dziennie na 1 krowe. Rasy sa bardzo plodne i dlugowieczne. Ukrainska czerwona stepna, siera, golsztynska, czarnoriaba itp. Oferujemy krowy pierwiastki mleczne do dalszego chowu w wieku od 2 lat, bydlo opasowe. Obory murowane, ziemia rolna. Mozliwosc dzierzawy 150 zl/hektar rocznie duzych obszarow. Budynki farmy mlecznej po bylym gospodarstwie rolnym. Zapraszamy do wspolpracy wszystkich zainteresowanych. Telefon: +380505806241 (polsk.), Viber +380660832530 , E-mail: nieruchomosci@ukr.net Skype:IgorKijow
Europart,ul.O.Teligi 21,lok.24 Kijow 04060 Ukraina

tenor

Postautor: tenor » 26 paź 2018 12:46

Jesli będziecie kiedyś przejazdem w okolicy miejscowości Gietrzwałd a konkretnie w Guzowym Piecu to warto wstąpić na obiad do restauracji w ośrodku Bajkowy Zakątek http://www.bajkowyzakatek.pl/restauracja-na-mazurach/. Świeżo, zdrowo i tak bardzo smacznie :) w karcie sporo dań typowo regionalnych, miła obsługa i korzystne ceny. Miejsce idealne zarówno na szybki obiad, romantyczną kolację czy spotkanie biznesowe :)