zysk 2% dziennie z reinwestycji TM

dan982
Posty: 3
Rejestracja: 23 lis 2015 18:48

zysk 2% dziennie z reinwestycji TM

Postautor: dan982 » 23 lis 2015 19:39

Witam wszystkich każdy by chciał zarobić pieniądze przez internet nie wychodząc z domu nie zajmując się żadna pracą,ale to już jest możliwe na TrafficMonsoon. To nie jest kolejna piramida finansowa czy coś w tym stylu.
A więc tak zacznijmy od tego, że ten pomysł polecił mi dobry kolega bardzo mnie to zaciekawiło no ale jak wiecie nie byłem przekonany do tego ze względu na obawy jakie występują na takich stronach i myślach że nas okradną, znikną pieniądze bez śladu,ale jednak to jest praktycznie nie możliwe więcej informacji niżej.

Krótko o firmie…
TrafficMonsoon powstało z idei 4 osób, które zdecydowały wprowadzić lepszą jakość usług dostarczania ruchu w sieci. Jedną z osób, które przyczyniły się do powstania platformy jest Charles Scoville – człowiek, który stworzył już kilka lat temu podobną platformę, która istnieje po dziś dzień i cieszy się sporym zainteresowaniem. Charles był u nas w Polsce 5 września 2015 roku i uświadamiał nas o planach na przyszłe lata odnośnie traffic monsoon.
Program już po kliku miesiącach stał się liderem na rynku, a przez swoje unikalne właściwości pozwala reklamodawcom czerpać stałe i wysokie przychody przy okazji skutecznej reklamy w programie. W przeciągu 2 miesięcy od startu do programu dołączyło 90,000 użytkowników, a na dzień dzisiejszy po 10 miesiącach jest ich aktualnie ponad 1,3 mln. !
Wszystkie dochody firmy są dzielone między użytkowników posiadających wykupione paczki reklamowe AdPack w 100%.

Czym jest Traffic Monsoon?
Traffic Monsoon to firma, która specjalizuje się działalnością reklamową w Internecie. Jak? Wysyła on Twoją stronę, którą reklamujesz, na inne strony reklamowe, co czyni Twoją ofertę widzialną przez szeroką publikę. Traffic Monsoon potrafi skierować na nasze strony wartościowy i ukierunkowany ruch, co sprzyja polecaniu w nim np. innych projektów czy biznesów w których działamy.

Jest to program, który również umożliwia wysoki zarobek w Internecie. Dlaczego o nim piszę? Ponieważ zarabiam tam i uważam, że jest jednym z najstabilniejszych programów. Oferuje on swoim użytkownikom bezpłatne sposoby na zarobienie gotówki tylko poprzez korzystanie z ich usług. Traffic Monsoon sprzedaje również pakiety reklamowe (AdPack), które pozwolą Ci zarobić 110% z jednej paczki.

my tutaj gadu gadu a jeszcze wam nie wyjaśniłem dokladnie na czym na strona sie opiera i jak na niej sie zarabia mamy 4 sposoby zarabiania:


1. Samo klikanie w reklamy w(jest to darmowy sposób zaraz po zarejestrowaniu sie na TM dostaje się reklamy w które się klika i dostaje się jakieś tam groszowe sprawy lecz po paru miesiącach mozna wyklikać parę dolarów,lecz to jest mniej opłacalny biznes)

2.Zakup adpacków reklamowych, z których otrzymuje się 10%. Adpack kosztuje 50$ i po upływie ok. 55 dni zwraca nam się koszt jego zakupu + wpada dodatkowe 10%, więc mamy 55$
Ważne: Codziennie, a dokładniej co godzinę program dzieli się zyskiem z użytkownikami i na konto każdego z nich wpada ok. 2% zainwestowanej kwoty. Dziennie z 1 adpacka jest to ok. 1 dolar.
(a więc prosta matematyka powiedzmy że masz kupionych 10 adpacków na dzień będziesz zarabiał 10$ dziennie czyli po 10 dniach stać Cię na kolejny Adpack i będzie to kwota 11$ dziennie to jest jeden z najlepszych dochodów )

3.Polecanie systemu innym. Tutaj otrzymuje się dokładnie 5$ od każdego adpacka, który w Traffic Monsoon wykupi polecona przez nas osoba. Jeśli np. polecisz system 1 osobie, a ona wykupi w nim 10 adpacków – natychmiast na Twoim koncie pojawi się 10×5= 50$. Można je przelać na paypala, lub zainwestować w adpacka wybór należy już tylko do was

4.Reinwestowanie środków. Jeśli np. masz 100 adpacków, one codziennie wypracowują każdy ok 1 dolara, czyli dziennie ok. 100 $, wówczas możesz te 100$ przeznaczyć na 2 kolejne ad packi, które znów pracują 55 dni i znów zarabiają 10%. I tak codziennie.
(Przy systematycznej reinwestycji zarobki mogą być tutaj naprawdę duże. to jest jeden z większych dochodów jakie Cie może czekać)

ciekawostki:
Stopa zwrotu.

Zysk jaki możemy osiągnąć w Traffic Monsoon to od 10% przy zakupie paczek w okresie 50 dni, przez kilkaset % przy reinwestycji od pół roku do kilkunastu miesięcy. W przypadku dłuższej reinwestycji zwrot może wynieść kilkaset porocent, ale wymaga to czasu i reinwestycji.

Np. przy inwestycji 1 000 USD po roku nasz zysk wynosi od 118% czyli przynajmniej 1176USD a po 2 latach przynajmniej 3747 USD lub więcej co daje ponad 370% zysku z wprowadzonej kwoty na starcie. Długość inwestycji zależy od nas samych, może trwać nawet tylko kilka tygodni ale wtedy zysk będzie stosunkowo mały (od 10%).


no i przechodzimy do najlepszego tematu !
jakie są haczyki tej strony :)

1 haczyk jest taki ze aby otrzymać zyski z zarobków z własnych adpacków należy CODZIENNIE obejrzeć w programie min 10 reklam. Przynajmniej raz na 24 godziny. Jeśli w tym czasie nie odkliknie się tych 10-ciu reklam – nie otrzyma się za dany dzień pieniędzy z podziału zysków (jedna reklama ładuję się 20 sec po czym trzeba kliknąć identyczną rzecz)

2 haczyk jest taki ze pod żadnym pozorem nie można kombinować, niee można w Traffic Monsoonie mieć kilku kont, ani korzystać na więcej niż 1 koncie z 1 nr IP ponieważ konta są blokowane i banowane.

3 haczyk cytuje
"działanie w Traffic Monsoon bywa pogardliwie określane „zarabianiem dla leniwych” lub gorzej „zarabianiem dla idiotów”. Powód jest prosty: poza codziennym klikaniem 10 reklam i wykupywaniem adpacków, czy ich reinwestowaniem NIC więcej nie trzeba tu robić. Ale jeśli komuś przeszkadza bycie określanym „leniem”, który nie chce się wziąć „za porządną robotę”, to nie ma przecież obowiązku zapisywania się do tego programu."

Najważniejsze bezpieczeństwo:
1.Procesory płatnicze
Możemy korzystać z najlepszego procesora płatniczego jakim jest PayPal co gwarantuje nam dodatkowe bezpieczeństwo naszych środków.

2.Rejestracja biznesu
Nie jest to żadna firma krzak albo firma zarejestrowana w rajach podatkowych tylko jest to legalna spółka zarejestrowana w Stanie Utah. To że jest to firma zarejestrowana w USA daje duże bezpieczeństwo naszych środków. Właścicielem firmy jest Charles Scoville.

3.Rozwój platformy
Platforma Traffic Monsoon jest systematycznie rozwijana przez programistów którzy przy niej pracują i przez samego admina który jest osobą godną zaufania i posiadającą inne duże firmy. Na bieżąco dodawane są nowe serwery bo ruch w serwisie wzrasta co możemy sprawdzić w publicznym rankingu Alexa (jest to niezależny wskaźnik badający ruch oraz popularność w witrynach internetowych).

Platforma jest bardzo stabilna i prosta w obsłudze. Jeśli dokonywane są jakiekolwiek prace zakłócające działanie witryny to jesteśmy o nich uprzednio informowani.


a więc na temat TrafficMonsoon proszę przeczytać na internecie zobaczyć jak to wygląda na youtubie bądź gdzie indziej zapoznać się z tym zobaczyć z czym to się je,więc jeśli ktoś się zdecyduję na nowy rozdział w swoim życiu to inwestuj razem ze mną i zarabiaj, pomogę Ci przejść przez rejestracje i dalsza drogę w zarabianiu w TM,pokaże różne strategie, możliwe zarobki.czekam na wiadomość od ludzi którzy chcą pokazać innym ze się da zarabiać porządne kwoty przy drobnej inwestycji spędzając 10 minut dziennie przy komputerze.
(mamy grupe na facebooku gdzie jest ponad 4 tysiące zadowolonych osób z tego programu)
po więcej informacji zapraszam na poczte:
daniele9@op.pl

amberus
Posty: 529
Rejestracja: 11 mar 2014 19:31
Kontaktowanie:

Re: zysk 2% dziennie z reinwestycji TM

Postautor: amberus » 17 gru 2015 15:30

No cóż, takich i podobnych wiele. Każdy z nich daje zarobić. I jaki mamy z tego efekt ? Zarabia mała grupa osób, reszta w szoku że to możliwe. Dla niedowiarków - możliwe i to solidne zarabianie. Są jeszcze lepsze firmy, programy które dają jeszcze lepsze dochody i istnieją od ponad 60 lat. Ale kogo to obchodzi ? Zapytać się strach, zadzwonić tak samo. No bo co wtedy gdy faktycznie zacznie się zarabiać od pierwszego dnia ? :o
Dochody pasywne dla firm i osób https://zarabianieodzaraz.pl.tl/

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości