Okazjonalny wynajem mieszkań

kaaremis
Kontaktowanie:

Re: Okazjonalny wynajem mieszkań

Postautor: kaaremis » 02 lis 2016 22:53

Myślę, że ludzie chętnie z tego korzystają. Airbnb jakoś sobie daje radę i to całkiem nieźle. ;) Czy jest to opłacalne to trzeba pewnie spróbować. W twojej lokalizacji może to być opłacalne, w innej nie. Kwestia także odpowiedniego zainteresowania potencjalnego klienta i powinno być ok. Myślę, że to ciekawa opcja na dorobienie kilku groszy do wypłaty. Myślę, że może to być nawet bardziej opłacalne niż stały wynajem, jednak tutaj dochodzi duża rotacja klienta i o wiele więcej pracy, dlatego też trzeba policzyć dodatkowy czas, który trzeba przeznaczyć na taki wynajem.

olga990
Kontaktowanie:

Postautor: olga990 » 22 gru 2016 14:00

Jeśli ktoś chce się na tym dorobić to powinien naprawdę zadbać o mieszkanie - myślę, że luksusowy standard wykończenia to mus, bo inaczej nie przyciągniemy najemców z wyższej półki

olunia

Postautor: olunia » 26 sty 2017 19:02

Jako biznes i dochód to bardzo dobra lokata. Moja siostra ma takie mieszkanie i wynajmując zarabia, a pieniądze odkłada na przyszłość dla dzieci.

pola1234

Postautor: pola1234 » 29 lip 2017 20:46

Nie wiem czy wynajmowanie mieszkania to dobry pomysł.. wolałabym już kupić mieszkanie od dobrego dewelopera jak np ten http://lokum-deweloper.pl/mieszkania/ wiele osób dzięki temu bardzo dobrze się ulokowało, mieszkania były w atrakcyjnych cenach, może warto się nad nimi zastanowić.

Bodler90

Postautor: Bodler90 » 10 lis 2017 04:52

Ja prawdę mówiąc nigdy nie wynajmowałem mieszkania w taki sposób, ale zacząłem się nad tym poważnie zastanawiać, gdy dowiedziałem się od znajomych mieszkających w Trójmieście ile na tym zarabiają w ciągu sezonu... Po 2 miesiącach sporadycznego wynajmowania mieszkania turystom stać ich na wyjazd na fajne wakacje i to tylko i wyłącznie z tych pieniędzy... Dlatego też zastawiam się nad kupieniem mieszkania lub domu w Sopocie lub Gdańsku. Sporo ofert znalazłem tutaj http://www.russjan.com/ , ale jeszcze nie wiem, na które mieszkanie lub który dom się zdecyduje, bo nie jest to mały wydatek.

RenatkaGor

Postautor: RenatkaGor » 23 lis 2017 15:17

Też mam wątpliwości co do korzyści z wynajmu mieszkania. Płacisz, ale tak naprawdę nic za to nie masz. Jest to dobre rozwiązanie, ale do czasu. Ja się ostatnio poważnie zastanawiam nad kupnem domu w stanie deweloperskim.

Yung

Postautor: Yung » 23 lis 2017 16:38

wynajem mieszkania raczej nie jest dochodowy. jezeli trafisz na wrednego lokatora to mozesz poniesc niezle koszty. wynajem pomieszczen biurowych to jest zdecydowanie lepsza alternatywa