Okazjonalny wynajem mieszkań

Żaklina

Re: Okazjonalny wynajem mieszkań

Postautor: Żaklina » 20 sie 2018 13:15

Też uważam, że to dobra opcja, ale trzeba posiadać mieszkanie w odpowiedniej lokalizacji. Najważniejszy jest kapitał na start.

Kanto88

Postautor: Kanto88 » 21 wrz 2018 05:33

Od dłuższego czasu zastanawiam sie nad temat okazjonalnego wynajmu mieszkań. Tutaj http://biuro-partner.com/oferty/mieszka ... em/gdansk/ znalazłem oferty wynajmu mieszkań w Gdańsku. Ceny wynajmowanych mieszkań są bardzo wysokie i jeśli i mnie udałoby się wynajmowac mieszkanie w takiej cenie a w sezonie letnim w cenie kilkuset złotych za dobę, to mogłabym na tym dużo zarobić. Myślicie że na prawde warto?

Wickerman

Postautor: Wickerman » 11 paź 2018 16:36

Zdecydowanie to dobre forma zarobku. Ile powestaeje inwestycji w dobrych okazjach i całkiem dobrych cenach. Wystarczy wykupić kilka działek, jeśli dysponujemy odpowiednim funduszem, a później na wynajem. Zarobke płynie z niczego do końca życia :D

Bodler90

Postautor: Bodler90 » 24 paź 2018 13:06

Myślę, że świetną opcją jest sezonowy wynajem mieszkań w miejscowościach z mocnym akcentem turystycznym. Dla przykładu, Świeradów-Zdrój jest idealnym przykładem takiego miejsca. Piękna miejscowość uzdrowiskowa, z krystalicznie czystym powietrzem, w otoczeniu gór i typowych dla nich atrakcji (szlaków górskich, stoków narciarskich itp.) i potężnie rozbudowanym zapleczem wypoczynkowo-turystycznym. Właśnie jakiś czas temu powstały tam apartamenty na sprzedaż, tutaj sobie można je przejrzeć: http://apartamentypiano.pl/apartamenty/ . Niegłupią opcją jest zakupienie takiego na wynajem dla bogatych turystów. Apartamenty są na tyle ekskluzywne – tak pod względem estetycznym, jak i technologicznym – że można za nie zawołać porządną cenę, a w tamtych okolicach bogatych turystów przyjeżdżających z rodzinami nie brakuje.