Ortodoncja - dobry kierunek

CzeskaFirma_com_pl

Re: Ortodoncja - dobry kierunek

Postautor: CzeskaFirma_com_pl » 14 lut 2017 14:16

Moim zdaniem jak najbardziej jest to dobry i dochodowy kierunek. O ile będziesz dobrym lekarzem, ortodontą. Zapotrzebowanie na takie usługi cały czas jest bardzo duże, więc jeżeli masz możliwość- warto pójść w tym kierunku, podobnie jak z gabinetem stomatologicznym.

kabek55
Kontaktowanie:

Postautor: kabek55 » 20 kwie 2017 16:49

Tendencja dbania o swój wygląd i zdrowie jest wzrostowa :) Ludzie przywiązują coraz więcej uwagi do poprawy wyglądu, dlatego wszystkie zwody, które proponują usługi związane z urodą i poprawianiem wyglądu, moim zdaniem - są dochodowe :)

Jan60

Postautor: Jan60 » 26 lip 2017 13:38

najlepiej ortodonta i dodatkowo periodontolog

aniamusiał

Postautor: aniamusiał » 31 lip 2017 15:46

Faktycznie coraz więcej osób korzysta z usług ortodontycznych, sama się do nich zaliczam. Wadę zgryzu co prawda mam od wielu lat, ale wcześniej tego nie dopilnowałam. Po prostu albo nie było czasu albo pieniędzy na takie leczenie. Teraz chodzę do Rock Your Smile na Odkrytą do dr Chruściel, leczenie sfinansowałam na raty, teraz takie leczenie jest bardziej dostępne. I dorosłe osoby noszą takie aparaty, np. celebryci - także ci około 50. A wcześniej mi się wydawało, że ja po 30. będę za stara na to ;) Tak że zmienia się świadomość w tym obszarze i sporo osób także starszych, dojrzałych, które wcześniej się nie zdecydowało, teraz będzie się decydować. Tak że czas na takie usługi jest jak najbardziej dobry :)

Trendas

Postautor: Trendas » 01 sie 2017 16:25

Cały cykl z aparatem kosztuje ponad 10 tyś, część z tego to dochód dla ortodonty za krótkie wizyty

Zarazek

Postautor: Zarazek » 03 lut 2018 13:58

Jasne. Ponieważ u mnie mało jest ortodontów, idę właśnie w ortodoncję.

komineo

Postautor: komineo » 19 lis 2018 19:18

W mojej okolicy na przykład nie ma w ogóle gabinetów ortodontycznych i muszę wybrać się do Krakowa do http://ortolingwa2.pl/ . Mają świetną ofertę, jeśli chodzi o leczenie wad zgryzu, bo jest możliwość założenia u nich aparatu lingwalnego. Kiedyś nie było takiej możliwości a teraz to super rozwiązanie dla osób nawet w starszym wieku. W dodatku dowiedziałam się, że otwierają drugie centrum na ulicy Masarskiej 8/46. To dobrze, bo mają coraz więcej pacjentów.