Opinie o integrum management

babtu

Opinie o integrum management

Postautor: babtu » 29 maja 2017 14:25

Tak jak w temacie. Chodzi dokładnie o zarządcę nieruchomości, a tutaj dokładnie o rolę administratora osiedla. Jakie doświadczenia? Pytam bardziej z ciekawości. Na wybór nie mam żadnego wpływu, a poprzednia firma zarządzająca osiedlem to była jakaś totalna katastrofa....

Muszka

Re: Opinie o integrum management

Postautor: Muszka » 30 maja 2017 18:50

Niczego złego się nie spodziewajcie. Kiedy działali u nas, to podchodzili do tego rzetelnie, pomagali, szybko reagowali na pisma. Był plan na każdy rok, plan bogaty, który faktycznie był kompleksowo realizowany. Nie spodziewajcie się, że u was będzie inaczej. Kiedy do nas przychodzili, to też szukaliśmy tego, co powiedzą nam inni.

babtu

Postautor: babtu » 01 cze 2017 13:31

To co piszesz wygląda pozytywnie. Chwilami mamy wrażenie, że gorzej, niż przy poprzednikach być nie może, ale z drugiej strony... A może jednak ktoś jeszcze miał kontakt z Integrum? Podawajcie koniecznie w jakich miastach i jakie osiedla, albo cokolwiek na ten temat.

Muszka

Postautor: Muszka » 03 cze 2017 09:38

Wysil się - na fejsie i w Google znajdziesz takich ludzi. Integrum działa w różnych miastach. Ale raczej sensacji się nie spodziewajcie. To porządny zarządca.

mark

Postautor: mark » 07 sie 2017 15:06

Nie znam firmy, więc nie mogę się wypowiadać. Mogę natomiast wiele dobrego powiedzieć o pro modum. To również warszawska firma, która od lat zarządza małymi wspólnotami i dużymi osiedlami. Robi to rzetelnie i efektywnie.

majlajf7

Postautor: majlajf7 » 19 paź 2017 12:36

Ja jestem dokładnie tego samego zdania co poprzednik. Nic dodać, nic ująć...
Dlatego nie krępuj się nikim i kiedy zdaje Ci się, że coś może dać Ci szczęście, chwytaj tę okazję i bądź szczęśliwy