Inwestycja w dzieci i ich edukacje

fara

Re: Inwestycja w dzieci i ich edukacje

Postautor: fara » 12 sie 2018 11:27

Inwestycję w edukację i rozwój dzieci warto zacząć jak najwcześniej. Ja zaczęłam już na etapie szkoły podstawowej i dlatego zdecydowaliśmy się z mężem na szkołę Towarzystwa Edukacyjnego Vizja ( warszawska Ochota ). Kameralne klasy, wysoki poziom nauczania i bardzo duża liczba zajęć dodatkowych. Mam pewnośc, ze moje dziecko jest bezpieczne i może swobodnie rozwijać swoje pasje i umiejętności.

Andrzej44

Postautor: Andrzej44 » 03 wrz 2018 20:10

Inwestowanie w edukację i generalnie przyszłość dzieci to zawsze dobry pomysł. Oczywiście już od początku nauki w szkole, musimy zaopatrzyć nasze pociechy w niezbędne artykuły szkolne. Jeżeli chodzi o plecaki, szeroki ich wybór możemy znaleźć na https://www.pariso.pl/pol_m_Plecaki_Ple ... e-131.html . Cechują się one wysoką jakością, a co więcej są dostępne różne modele i odcienie w atrakcyjnych cenach.

antek

Postautor: antek » 06 wrz 2018 18:00

oooo fara witaj w klubie :) mój syn też chodzi do tej samej szkoły tyle, że w Gdańsku :) W zasadzie mogę się podpisać obiema rękami pod tym co napisałaś na temat tego miejsca. dodam jeszcze od siebie, że klasy są bardzo kemaralne a szkoła kładzie spory nacisk na bezpieczeństwo uczniów.

Biznesowy

Postautor: Biznesowy » 10 wrz 2018 14:33

Jeżeli chodzi o inwestowanie w dzieci to warto posyłach je od najmłodszych lat do dobrych placówek dydaktycznych od przedszkola zaczynając, to przedszkole https://szkrabki.pl/ Jest jednym z lepszych w mieście ponieważ przedszkolanki chcą tutaj czegoś nauczyć dzieci, dbają o nie i się nimi interesują. Warto się zapoznać z ofertą tego przedszkola.

Anna

Postautor: Anna » 13 wrz 2018 10:31

Pewnie, że inwestycja w dziecko i w jego edukację, to najlepsza inwestycja. Z tym, że trzeba pamiętać, że nie chodzi tylko o inwestowanie pieniędzy, bo ważne jest też, by dziecku poświęcać czas i uwagę - to też jest inwestycja w jego rozwój. Co do dobrych placówek, to tych nie brakuje. Wybierając przedszkole warto zwrócić uwagę na to jakie wyposażenie ono posiada. Dla młodszych dzieci bardzo istotne jest by przedszkole wspierało rozwój jego zmysłów. U nas np. właśnie w tym celu jest dużo zabawek z zakresu integracji sensorycznej - https://www.mojebambino.pl/881-si-rozwoj-zmyslow i widzę, że dzieci bardzo lubią się nimi bawić. Co ważne, nie są to rzeczy jakieś bardzo drogie, czy skomplikowane, a jednak przynoszą ogromne korzyści.

getantiu

Postautor: getantiu » 14 wrz 2018 16:13

Niezbyt mam wiedzę i doświadczenie w tym temacie. To nie moja dziedzina wiedzy.
Kiedy klient może, klient kłamie.