Inwestycja w dzieci i ich edukacje

pontonik
Kontaktowanie:

Re: Inwestycja w dzieci i ich edukację

Postautor: pontonik » 03 paź 2018 14:55

Żyjemy w takich czasach, że chyba najlepszą inwestycją dla dziecka jest nauka języków. Myślę jednak, że sama nauka języka to trochę mało, żeby dziecko w przyszłości miało przewagę nad rówieśnikami, jeśli chodzi o perspektywy życiowe.
Znalazłem placówkę, która oferuje dziecku naukę języków jako macierzystych - tak, że będzie posługiwać się nimi jak Polskim. Nie dość, że rozpoczynają naukę już od żłobka, to dają możliwość kontynuacji w przedszkolu i szkole podstawowej. Języka uczą native speakerzy, a mały oswaja się z funkcjonowaniem w wielokulturowym środowisku. Dzięki temu mam nadzieję, ze w przyszłości będzie czuł się za granicą równie swobodnie jak w kraju.
Ta fajna placówka to International Trilingual School of Warsaw.

Daniel4321

Re: Inwestycja w dzieci i ich edukacje

Postautor: Daniel4321 » 22 paź 2018 18:53

Jesli początek edukacji ma rozpocząć się w należyty sposób to najmądrzejszym pomysłem byłoby postawienie na prywatną szkołę. Wiemy o tym z własnego doświadczenia, gdyż po roku spędzonym w publicznej placówce zdecydowaliśmy się na przeniesienie córki do niepublicznej. W szkole Tęczowe Abecadło http://teczoweabecadlo.pl/ zaczęła odnotowywać ogromny progres, z kolei wiedzę przyswaja znacznie lepiej.

sciana24

Postautor: sciana24 » 22 paź 2018 19:17

To prawda, inwestowanie w edukację jest bardzo potrzebne, nie powiem. Super, że ktoś poruszył ten temat

Maki23816

Postautor: Maki23816 » 28 paź 2018 17:21

Gdy widzimy, iż nasze dziecko nie zmierza we właściwym kierunku, należy skorzystać z usług specjalistycznej poradni. Tak też było w przypadku naszego dziecka - aby nakierować je na właściwy tor, związaliśmy się z http://agathum.pl/ . Z ich pomocą dziecko zaczyna się prawidłowo rozwijać, doganiać rówieśników.