Jaka reklama dla firmy

aniołek2

Jaka reklama dla firmy

Postautor: aniołek2 » 06 gru 2018 18:51

DObrze jest zainteresowac się odpowiednia reklamą. Teraz modne są flagi reklamowe, wystawy z ulotkami, czy ścianki. To wszystko bardzo się przydaje w reklamie. Z tego co zauwazyłem to tutaj https://www.retio.pl/ firma ma w swojej ofercie własnie takie rzeczy. Sa starannie wykonane więc warto w to zainwestować..

jessyx

Re: Jaka reklama dla firmy

Postautor: jessyx » 14 gru 2018 17:32

Reklamę w firmie stosuje się po to by dotrzeć do nowych klientów. Tak samo działa reklama internetowa, której głównym założeniem jest zwiększenie ruchu na stronie internetowej. Zrobić to można w bardzo szybki i prosty sposób - na stronie https://www.ecommerce2day.pl/zwieksz-ruch-oraz-wyniki-seo-swojego-e-commerce-case-study-wapteka-pl/ widziałem ostatnio jak w przeciągu kilku miesięcy osiągnąć na prawdę świetne rezultaty. Wystarczy mieć tylko odpowiednią wiedzę i działać z głową i zasadami SEO ;)

Mroczek

Postautor: Mroczek » 17 sty 2019 11:07

Form reklamy jest wiele, na pewno trzeba byłoby dookreślić, co firmie najbardziej się przyda i to ile można na reklamę wydać.

CenterPrint.pl

Postautor: CenterPrint.pl » 28 sty 2019 13:04

W zasadzie każda forma reklamy będzie dobra i wskazana, im więcej w nią zainwestujemy tym większa szansa na to, że przyciągniemy uwagę oraz zainteresowanie ze strony klientów.

AnnaMood

Postautor: AnnaMood » 04 lut 2019 17:33

Na Twoim miejscu na pewno nie interesowałabym się ulotkami. Nikt już tego nie bierze i jest to bardzo nieprzydatne.

Apaczka_pl

Postautor: Apaczka_pl » 07 lut 2019 13:19

Niekoniecznie, bo ulotki to w dalszym ciągu tradycyjna i zarazem skuteczna forma reklamy, im więcej nakładów generalnie na to przeznaczymy na tym większe zyski oraz zainteresowanie możemy liczyć.

AsiaMos

Postautor: AsiaMos » 22 lut 2019 14:01

Zgodzę się z poprzednimi wypowiedziami, rozreklamowanie firmy jest bardzo ważne. Ja dodatkowo zastanawiam się jak ozdobić wejście do mojego sklepu logiem firmy. W niektórych sklepach widzę, że właściciele wykorzystują nakładki reklamowe na bramki. Nigdy wcześniej o tym nie myślałam, co o tym sądzicie?