Bezpieczne inwestycje

delmo

Bezpieczne inwestycje

Postautor: delmo » 16 lip 2020 16:43

Jest mnóstwo rodzajów inwestycji, od tych w dobra fizyczne, po same usługi. Można więc trochę pokombinować i poszukać czegoś pod swoje oczekiwania. Tylko, które z nich są najlepszą opcją na początek, tak by się nie sparzyć i nie stracić włożonej kwoty.

cyanogen

Re: Bezpieczne inwestycje

Postautor: cyanogen » 17 lip 2020 13:37

Na pewno nie inwestuj wszystkiego co masz w jedną rzecz, bo w razie niewypału, możesz stracić oszczędności życia. Na początek możesz zacząć z pożyczkami społecznościowymi, to łatwy zarobek, przy którym nie trzeba wykorzystywać w ogóle umiejętności. Ja do tej pory część środków przeznaczam na tego typu inwestycje.

delmo

Postautor: delmo » 18 lip 2020 19:41

Nawet bym o tym nie pomyślał, by wszystko wrzucać w jedną inwestycję. Zebrane środki chcę podzieli na przynajmniej 2-3 inwestycję, by właśnie mieć jakieś zabezpieczenie.

Na takich pożyczkach można coś zarobić? Jak tam wygląda sprawa z oprocentowaniem? Jest ono narzucone z góry, czy ustala się to w jakiś inny sposób.

cyanogen

Postautor: cyanogen » 19 lip 2020 10:59

Samemu decydujesz o takich rzeczach jak okres spłaty, oprocentowanie, kwotę pożyczki, czy nawet osobę, której chcesz udzielić pożyczki, tak przynajmniej jest na portalu, z którego ja korzystam, ale podejrzewam, że tak powinno być raczej w większości przypadków.

słoneczka2

Postautor: słoneczka2 » 20 lip 2020 13:08

Hejka. Tak do końca nie jestem przekonana do tego czy inwestycje są całkowicie bezpieczne. Bo jednak każdy rodzaj inwestycji musi wiązać się z pewnym ryzykiem, dlatego też nie każdy decyduje się na takie rozwiązanie. Moja znajoma na przykład zainwestowała w pożyczki społecznościowe na https://www.aureus.info.pl/ bo mają bardzo dobre opinie. A poza tym jest to jeden z bardziej bezpiecznych i pewnych form inwestycyjnych

delmo

Postautor: delmo » 21 lip 2020 20:18

No właśnie, a na jakich portalach najlepiej działać, jeśli chodzi o tego typu pożyczki? Macie jeszcze jakieś fajne propozycje?

cyanogen

Postautor: cyanogen » 23 lip 2020 14:08

Ja również siedzę na https://www.aureus.info.pl/, mało który polski portal może się z nimi równać, ponieważ bardzo dbają o bezpieczeństwo inwestorów, a jest to kluczowa sprawa w przypadku każdej inwestycji. Wszystkie pożyczki, których tam udzielałem były kończone bezproblemowo w terminie i z pokaźnym zyskiem.