Inwestycja w szkolenia

karol)

Re: Inwestycja w szkolenia

Postautor: karol) » 03 paź 2016 10:45

Jakby ktoś z Was był zainteresowany inwestycją w kursy ADR Atest, to firma Atest prowadzi tego typu szkolenia początkowe i doskonalące. Mają w ofercie także kursy an żurawie wieżowe i szynowe, wózki widłowe oraz szkolenia BHP. Według mnie w przypadku prowadzenia firmy transportowej kursy ADR związane z przewozem materiałów niebezpiecznych są niezbędne.

fastandfurious
Kontaktowanie:

Postautor: fastandfurious » 27 paź 2016 13:46

jak dla mnie szkolenia są spoko ale bez przesady. najważniejsze żeby znaleźć dobrego szkoleniowca który wie co robi :D

arabs

Postautor: arabs » 15 gru 2016 12:28

Inwestycje szkolenia to opłacalna sprawa. Kto nie inwestuje w swoich pracowników ostatecznie jest stratny.

Antoni34

Postautor: Antoni34 » 19 gru 2016 18:11

Szukam dobrej księgarni z podręcznikami między innymi do matury.

ankogut

Postautor: ankogut » 20 gru 2016 10:54

W internecie pełno jest takich księgarni :) Najlepiej szukać po podręcznikach bo w jednej księgarni jest on droższy w innej tańszy :)

biznes112
Kontaktowanie:

Postautor: biznes112 » 27 gru 2016 15:51

Najbardziej popularne są kursy podnoszące poziom wartości pracownika, jak wychodzić z porażek, sztuka perswazji itp.
w dzisiejszym świecie to podstawa !

ela1595

Postautor: ela1595 » 03 sty 2017 15:07

Szkolenia i kursy to podstawa. Ja na przykład miałam już kilka kursów e-learningowych w swojej firmie. Ciekawa forma przekazywania wiedzy. W łatwy sposób można się nauczyć przydatnych informacji. Wszystkie kursy były oparte o platformę udostępnianą od Ideo Sp. z o.o. http://www.elearning.ideo.pl/funkcjonalnosci/e-kursy/. Były tam e-lekcje i e-kursy. A na koniec były testy weryfikujące zdobytą wiedzę. Jeżeli szkolenia są wykonane profesjonalnie, to są bardzo przydatne.

malwinaaa

Postautor: malwinaaa » 17 lut 2017 14:50

Polecam firmę Dworaczyński Consulting - bałam udział w ich szkoleniu rok temu i mogę powiedzieć że cechuje ich:
wysoka efektywność zajęć
profesjonalne podejście trenera
prowadzący jest ekspertem w dziedzinie zarządzania sprzedażą - wiedza praktyczna a nie tylko teoretyczna
trener wykazał doskonałą znajomość tematu i zaproponował praktyczne rozwiązania

Brałam udział w szkoleniu "Kontrola członków zespołu sprzedażowego- przykry obowiązek czy szansa". Na stronie internetowej mają pełen grafik szkoleń. http://dworaczynskiconsulting.pl/trainings,3.html

AnnaS

Postautor: AnnaS » 15 mar 2017 10:39

Hej, jeśli chodzi o szkolenia dla mechaników to polecam Autos. Bardzo rzetelna firma, która organizuje ciekawe szkolenia, zajmuje się sprzedażą części do samochodów ciężarowych, części do przyczep czy maszyn budowlanych, mają też serwisy w największych miastach w Polsce. Firma naprawdę godna polecenia.

yoshii4

Postautor: yoshii4 » 22 kwie 2017 18:15

Jak najbardziej warto inwestować w szkolenia dla pracowników, ale tylko takie, które mogą przynieść wymierne efekty, np. poprawiające efektywność pracowników lub ich elastyczność, czy pracę zespołową. Tutaj http://mindsupporters.com organizują takie szkolenia - prowadzone są przez profesjonalistów, którzy skupiają się nie tylko na teorii, ale i praktyce, ma się więc pewność, że pracownicy coś wyniosą z takich szkoleń.