Inwestycja w nieruchomości

wania

Re: Inwestycja w nieruchomości

Postautor: wania » 15 gru 2017 14:58

Inwestycja w nieruchomości w dzisiejszych czasach to chyba najbardziej opłacala inwestycja. Sama zakupiłam niedawno dwa mieszaknia na kredyt i teraz je wynajmuję.

Maki23816

Postautor: Maki23816 » 15 gru 2017 22:12

Aby inwestycja okazała się jak najbardziej rentowna i udana, fajnie byłoby zainwestować jak najmniej, nie tracąc przy tym na ew. zysku. Przy inwestycji w nieruchomości bardzo dobrze zakupić jak najtańsze mieszkanie w jak najlepszej lokalizacji za jak najbardziej atrakcyjną cenę. Mi się udało to osiągnąć wraz z http://niwasdeweloper.pl/ , których to oferta pozwoliła mi na zakup mieszkania marzeń, idealnego pod wynajem. :)

chuck76
Kontaktowanie:

Postautor: chuck76 » 17 gru 2017 18:32

Nieruchomości to w dalszym ciągu jedna z pewniejszych inwestycji ;)

specjalista

Postautor: specjalista » 22 sty 2018 11:32

Inwestowanie w nieruchomości jest opłacalne i warte swojej ceny. Polecam wam znaleźć dobre biuro nieruchomości, zanim takie zakupicie. OD siebie mogę wam polecić http://www.expert-nieruchomosci.eu Pomogli mi przy zakupie. Zajmują się też zarządzaniem nieruchomościami.

agnieszka24

Postautor: agnieszka24 » 24 sty 2018 21:39

Inwestując w nieruchomości trzeba mieć niemałe nakłady finansowe. Jeśli ich nie posiadamy, lepiej część środków zainwestować w inne instrumenty finansowe, na przykład w fundusze inwestycyjne poprzez http://www.viennalife.pl/strefa-inwesto ... -funduszy/

bimbo33

Postautor: bimbo33 » 28 sty 2018 19:44

Ja się przymierzam do zakupu nieruchomości na wynajem, taka forma inwestycji wydaje mi się bardzo dobrym rozwiązaniem. Jeszcze się waham, które mieszkanie kupić, rozważam aktualnie dwie propozycje od dewelopera APM Development, przy czym chyba jedna jest na prowadzeniu :)

kocurro

Postautor: kocurro » 08 lut 2018 21:50

Znajomy zainwestował w podupadającą salę weselną w swojej okolicy. Kosztowało go to sporo pracy i kasy, ale efekty są. Jak ostatnio sprawdzał na http://www.lokale-wesele.pl/, to ludzie sobie bardzo chwalą jego lokal i biznes się coraz bardziej rozkręca. No i jakby nie patrzeć śluby są cały czas to i na weselne sale zapotrzebowanie będzie cały czas.

Dalmierz

Postautor: Dalmierz » 13 mar 2018 13:20

Opłaca się teraz inwestować pieniądze w nieruchomości! Sam postanowilem że swoje oszczędności przeznacze własnie na zakup nowej nieruchomości nad morzem. Kupiłem wlasnie apartament Lubicz w miejscowości Rowy. To piękna nadmorska wieś, gdzie przybywa corocznie mnóstwo turystów. Popyt na wynajem jest ogromny, więc zarobię trochę na tym mieszkaniu, bo oczywiście zamierzam je wynajmować.

Knook

Postautor: Knook » 20 mar 2018 14:21

Myślę, że to jeden z lepszych sposobów na zainwestowanie pieniędzy. Ja kupiłem mieszkanie pod wynajem w Krakowie, gdzie popyt jest duży. Oczywiście trzeba pamiętać o tym, że nie każde mieszkanie jest jednakowo atrakcyjne dla wynajmujących, dlatego ja skorzystałem z pomocy biura nieruchomości ABC Dom, które doskonale zna się na rynku. Dzięki temu mam pewność, że zawsze będą chętni na wynajem.

Jagoda Strzelec

Postautor: Jagoda Strzelec » 04 lip 2018 19:20

Jest to opłacalne pod warunkiem okazyjnego zakupu oraz wysokiej stopy zwrotu oraz trzeba wziąć pod uwagę czas, po którym coś z tej inwestycji wyciągniemy czyli średnio około 7 lat