Inwestycje w nieruchomości - zastanawiam się nad tematem

Knook

Re: Inwestycje w nieruchomości - zastanawiam się nad tematem

Postautor: Knook » 20 mar 2018 14:24

Myślę, że nie ma się co zastanawiać - nieruchomości to świetny pomysł. Oczywiście ważne jest to jaki masz pomysł na ten wynajem. Ja na przykład kupiłem mieszkanie w Krakowie pod krótkoterminowy wynajem dla turystów. Świetne mieszkanie w centrum pomogło mi znaleźć biuro nieruchomości ABC Dom, z którym współpracuję. Dzięki temu jest to bardzo atrakcyjna oferta.

Bodler90

Postautor: Bodler90 » 04 maja 2018 12:03

W pierwszej kolejności powinieneś poszukać wiedzy w sprawdzonych źródłach. Najlepiej gdybyś poprzeglądał portale nieruchomości, poczytał artykuły na temat inwestowania lub porozmawiał z ludźmi, którzy już jakiś czas działają w tej branży. Rynek nieruchomości na dzień dzisiejszy, rozwija się bardzo dynamicznie. Co roku notujemy wzrost wartości i ilość wybudowanych mieszkań. Przy tak dodatniej koniunkturze inwestycja w nieruchomości, to praktycznie pewny zysk. Ale czy na pewno ?
Niedługo w Sopocie odbędzie się jedna z największych konferencji w Polsce https://www.biznesowi.pl/prestizowe-forum-rynku-nieruchomosci-rusza-8-edycja-kto-wystapi/ gdzie zjadą się najwięksi gracze rynku nieruchomości. Wykłady będą prowadzone przez ekspertów z branży, ale także przez pracowników firm deweloperskich. Ogrom wiedzy i doświadczenia w jednym miejscu, dlatego myślę, że jeżeli chcesz rozpocząć swoją przygodę z nieruchomościami, to warto wybrać się na taką konferencję. Być może uda ci się nawiązać kontakty biznesowe, które w przyszłości mogą zaprocentować.

Ukraina,Kijow

Postautor: Ukraina,Kijow » 14 maja 2018 11:44

Ukraina. Miod 6 zl/kg. Pozyskujemy ziolomiody, propolis, wosk. Gospodarstwa agroturystyczne, pszczelarskie, pasieczne na sprzedaz, wynajem. Pushkari - miodowy kraj. Niskie ceny - miody wysokiej jakosci 6 zl/kg, akacjowy, kwiatowy wczesnowiosenny (sady jablek, wiszni ), lipowy, gryczany, wrzosowy, spadziowy, rzepakowy, wielokwiatowy (koniczyna, kwiaty lakowe i lesne); - ule z miejscowa rodzina pszczol ( ~30kg miodu / 2 tygodni), cena 180zl; - dzierzawa 1 hektara ziemi II-III klasy rolnej z prawem pierwokupu, od 150 zl rocznie; - miedowucha, 4 zl pol-litra, mleczko pszczeli na zamowienie dla inwestorow, hurtownikow, odbiorcow miodu. Na dawnych polskich ziemiach obok zabytkowego miasta Nowgorodu-Siewierskego unosi sie duch Bohuna. Tam kozacki pulkownik Iwan Bohun, bohater Ogniem i Mieczem spedzil ostatnie lata swego zycia. Mala ukrainska miescina Pushkari nadal slynie z duchmianego chlebu wypiekanego w piecu, smazonej ryby oraz kaczki z wisniami wedlug starych kozackich przepisow z czasow powstania Chmielnickego. W Pushkariach sa bogate tradycje pszczelarstwa. Miejscowy pasieke otaczaja tysiace hektarow raznotrawija w dolinie rzeki Desna; laki, sady, pastwiska, pola uprawne, nieuzytki, lasy i pagorki. Takie polozenie wybitnie sprzyja pozyskiwaniu produktow pszczelich o wybitnych cechach. Szukamy partnerow do budowy oszrodka turystycznego. Zapraszamy do wspolpracy wszystkich zainteresowanych. Telefon: +380505806241 (polsk.), Viber +380660832530 , E-mail: nieruchomosci@ukr.net Skype:IgorKijow
Europart,ul.O.Teligi 21,lok.24 Kijow 04060 Ukraina

Daniel4321

Postautor: Daniel4321 » 15 maja 2018 13:56

Zdecydowanie najłatwiej Ci będzie poprzez przeglądanie ofert biur nieruchomości. Sam rozkręcałem się w podobnym kierunku co Ty i zakupiłem idealną nieruchomość pod pensjonat, a to za sprawą http://www.ciechocinek.nieruchomosci.pl/ Posiadają niezwykle szeroką ofertą wszelkich nieruchomości, może tam znajdziesz coś idealnego dla siebie?

Maki23816

Postautor: Maki23816 » 22 maja 2018 09:10

Ja ostatnio zakupiłem wspaniały dom z pomocą biura Optima http://www.mfoptima.pl/ . Ten przepiękny dom przekształciłem w pensjonat w związku z czym to była doskonała inwestycja w nieruchomość. Klientów zjeżdża się do nas cała masa, cieszymy się sporym zainteresowaniem. Planuje rozszerzenie biznesu, gdyż Optima posiadają w swojej ofercie sporo innych, ciekawych nieruchomości. :)

leogalante

Postautor: leogalante » 22 maja 2018 09:27

Przy inwestowaniu w nieruchomości ważne jest znalezienie dobrego biura nieruchomości. Od siebie mogę wam polecić biuro http://www.expert-nieruchomosci.eu, z którym sam współpracuję. Dodatkowo zajmują się oni zarządzaniem nieruchomościami, co jest bardzo przydatne jeżeli nie mamy dużej ilości czasu na zarządzanie nimi samemu.

jordan2002

Postautor: jordan2002 » 23 maja 2018 12:23

Będzie Ci o wiele łatwiej, jeśli bedziesz poszukiwał nieruchomości z pomocą biura. Ja na przykład, z pomocą Home-Trader http://home-trader.pl/ zakupiłem niezwykle solidne mieszkanie za super pieniądze. Tym sposobem możesz sporo zaoszczędzić!

matelir

Postautor: matelir » 25 maja 2018 13:12

W Gorzowie Wielkopolskim swoją siedzibę ma firma http://www.zarzadca.gorz.pl Zajmują się zarządzaniem nieruchomościami i są w tym naprawdę dobrzy. Współpracuję z nimi od dawna i mogę ich polecić również wam.

Kanto88

Postautor: Kanto88 » 30 maja 2018 10:27

Podejrzewam, że rozglądałeś się również za możliwościami inwestycji w mieszkania na wynajem?
Według mnie jest to dość pewny rodzaj inwestycji, tym bardziej w dzisiejszych czasach, gdzie ten kierunek inwestowania rozwija się bardzo dynamicznie. Tylko w tym roku, do użytku zostało oddanych ponad 44 tys. mieszkań, co jest o 10,6% lepszym wynikiem, niż miało to miejsce w tym samym okresie, w zeszłym roku. We wrześniu, w Trójmieście odbędą się targi mieszkaniowe - https://www.mieszkaniowi.pl/targi-mieszkaniowe/wroclaw/ myślę, że warto się na nie wybrać, chociażby z tego względu, aby poznać trendy aktualnego rynku mieszkaniowego. Będziesz miał okazję poznać ludzi, którzy w tej branży działają od kilku lub kilkunastu lat, co może zaprocentować w przyszłości. Oprócz targów, polecam ci zapoznanie się z dostępnymi na portalu artykułami. W pełni wyczerpują tematy związane z tą branżą. Moim zdaniem, jest to niezbędnik dla każdego, kto planuje w najbliższym czasie zainwestować w nieruchomości. Inwestycje w hotel lub pensjonat, są dość ryzykowne oraz dużo droższe od tego poleconego przeze mnie.

tenor

Postautor: tenor » 06 cze 2018 17:41

Moim zdaniem to świetny pomysł na inwestowanie kapitału. Sam zastanawiam się nad zakupem mieszkania w Szczecinie. Rozglądałem się już nawet za fajnymi ofertami i tak trafiłem na NMSzczecin. Może ktoś z Was zna tą firmę ? Sprzedają mieszkania już wykończone ( w bardzo wysokim standardzie ). Przejrzysta umowa, korzystne ceny i wiele ciekawych lokalizacji w ofercie.