Pozycjonowanie stron jako reklama

pracowity

Pozycjonowanie stron jako reklama

Postautor: pracowity » 12 lip 2018 17:24

Dzień dobry wszystkim, mam takie pytanie czy pozycjonowanie strony firmowej będzie dobrym pomysłem na reklamę? Zależy mi by firma była łatwo wyszukiwana.

Biznesowy

Re: Pozycjonowanie stron jako reklama

Postautor: Biznesowy » 12 lip 2018 21:22

Jeżeli chcesz aby Twoja firma była na szczycie listy wyszukiwarki googla to tylko pozycjonowanie stron Dzięki temu narzędziu SEO jakim jest pozycjonowanie stron Twoja firma będzie bardzo dobrze widoczna w wynikach wyszukiwania a Twoje zlecenia się pomnożą.

marek89322

Postautor: marek89322 » 23 lip 2018 22:09

Jeśli posiadacie własną stroną internetową, to wydaje mi się, że reklama w takiej formie, jak pozycjonowanie jest bardzo dobrym rozwiązaniem. Możecie się zdecydować na to w zasadzie w każdej chwili, ale trzeba pamiętać tylko o 1 rzeczy: muszą zająć się tym profesjonalne firmy, osoby, aby takie pozycjonowanie miało jakikolwiek sens. Niestety dość łatwo można trafić na osoby nieprofesjonalne. Sprawdzajmy więc, dokładnie firmy, na które decydujemy się w kwestii pozycjonowania.

tBag

Postautor: tBag » 09 sie 2018 21:50

Pozycjonowanie stron to jak najbardziej reklama. Ja tego typu marketing internetowy wykorzystuje na co dzień i to właśnie ta reklama od https://solv.pl/uslugi/ pozwala mi to na zajmowanie pierwszego miejsca w google. Jednak trzeba pamiętać, że gdy się już jest na pierwszym miejscu, to nie należ zaprzestać pozycjonowania, gdyż szybko tedy można spaść.

sontee

Postautor: sontee » 16 sie 2018 18:20

pracowity pisze:Dzień dobry wszystkim, mam takie pytanie czy pozycjonowanie strony firmowej będzie dobrym pomysłem na reklamę? Zależy mi by firma była łatwo wyszukiwana.

To idzie ze sobą w parze ;) A jeszcze jest lepiej, kiedy na takim pozycjonowaniu możesz zarobić :) Bo też jest taka możliwość :) Co więcej można zbudować sobie w ten sposób dodatkowy dochód.

agnieszka24

Postautor: agnieszka24 » 19 sie 2018 13:51

Skuteczne pozycjonowanie to najlepsza strategia reklamowa w dzisiejszych czasach. Wystarczy znaleźć firmę, która zajmuje się realizacją kampanii reklamowych w internecie i czekać na rozruch firmy. Na stronie: http://d2m.pl/oferta/szczegoly/kampanie ... ting-i-seo można znaleźć ofertę firmy reklamowej, która cieszy się bardzo dobrymi opiniami wśród klientów - myślę więc że można z nimi podjąć współpracę.

Mikka
Kontaktowanie:

Postautor: Mikka » 19 sie 2018 23:14

Reklama to jedna sprawa, a pozycjonowanie druga. Na dłuższą metę pozycjonowanie jest zwykle bardziej opłacalne.
Szukasz idealnych noży kuchennych? https://hamono.pl - sklep z japońskimi nożami dla profesjonalistów i amatorów gotowania

Rudy001

Postautor: Rudy001 » 23 sie 2018 13:47

To bardzo dobra forma reklamy! Ja swój sklep wzieła pod skrzydła kampania AdWords Wrocław. Odnotowaliśmy duży wzrost klientów a to świadczy o ich skuteczności

rafek34

Postautor: rafek34 » 26 sie 2018 17:33

Seo to podstawa, ale warto rozważyć różne formy marketingu. Ja nie znam się na tym, ale mam namiar na https://fabrykamarketingu.pl/ , agencja zajmuje się takimi działaniami od dawna, mają spore sukcesy, wielu zadowolonych klientów - budują wizerunek i pozycje marki, pomagają utrzymać efekty na długo.

msobczak

Postautor: msobczak » 27 sie 2018 13:00

Pozycjonowanie jest bardzo istotne, niezależnie od branży, w której działacie. Dzięki pozycjonowaniu więcej osób zajrzy na Waszą stronę, a to przełoży się na większą ilość zainteresowanych Waszym produktem. W kwestiach związanych z pozycjonowaniem zachęcam do zapoznania się z ofertą, jaką ma dla Was Agencja SEOMOOD. Będziecie zadowoleni.