Inwestycje w nieruchomości - zastanawiam się nad tematem

pawel77

Inwestycje w nieruchomości - zastanawiam się nad tematem

Postautor: pawel77 » 22 kwie 2015 11:09

Zastanawiam się nad inwestycją w hotel lub pensjonat, generalnie interesują mnie nieruchomości mogące generować przychód. Ofert w internecie jest "od groma" trzeba przyjąć jakąś logikę. Takie dwie rzeczy znalazłem, potencjalnie dla mnie interesujące - hotel czy pensjonat.

sprzedambiznes.pl/firmy-na-sprzedaz/szczegoly/sprzedam-hotel-atrakcyjna-inwestycja/
sprzedambiznes.pl/firmy-na-sprzedaz/szczegoly/sprzedam-pensjonat-nad-jeziorem-dochodowy-biznes/

Nie mam doświadczenia w branży, jak i rozważam większą inwestycję - na kredyt. Czy da się jakoś finansowanie w takiej sytuacji pozyskać z banku? Na co zwracać uwagę w tym biznesie (przy ew. rozmowach w sprawie kupna) - by odnieś sukces? Dzięki za porady z góry !
Ostatnio zmieniony 26 kwie 2015 16:54 przez pawel77, łącznie zmieniany 1 raz.

amberus
Kontaktowanie:

Re: Inwestycje w nieruchomości - zastanawiam się nad tematem

Postautor: amberus » 08 lip 2015 17:30

Pomagam wielokrotnie zwiększyć dowolny finansowy wkład. [ Pełna kontrola - od 200 $ do nawet 50 tys $ ]
Dochody pasywne dla firm i osób https://zarabianieodzaraz.pl.tl/

Knook

Postautor: Knook » 24 lip 2015 12:21

Wydaje mi sie, że nieruchomości teraz "są w cenie". :) Ja co prawda nie jakoś komercyjnie, ale zakupiliśmy teraz z rodziną mieszkanie w Soszkowie pod Gdańskiem i to była chyba jedna z lepszych decyzji w naszym życiu. Polecam takie osiedla pod samym miastem. Jest super skomunikowane, ale za to bez tego calego zgielku. Cisza. Spokój. Zieleń. Tak, takie inwestycje są dobre.

amberus
Kontaktowanie:

Postautor: amberus » 26 lip 2015 15:44

Tak, to inwestycja dożywotnia. Fakt że nie sypie nam groszem ale wartości nabiera. Są różne formy inwestycji i warto je wykorzystywać, od inwestycji w nieruchomości komercyjne aż po dzieła sztuki. Jestem w tym i mogę powiedzieć co i jak. Praktycznie inwestycje są już dostępne dla każdej osoby od 200$ wzwyż. Pełne bezpieczeństwo wkładu. Przy większych inwestycjach kontakt osobisty. I wszystko do sprawdzenia. :)
Dochody pasywne dla firm i osób https://zarabianieodzaraz.pl.tl/

Javier

Postautor: Javier » 26 paź 2015 11:17

Ja z kolei rozważam inwestycję w nieruchomości za granicą. Oglądałem przede wszystkim te z Czarnogóry i Chorwacji na stronie biura Greg Nieruchomości. Co o tym myślicie?

Cearmutercess
Kontaktowanie:

Postautor: Cearmutercess » 26 paź 2015 11:27

To co Cie interesuje nie jest do końca inwestycją w Nieruchomości. O inwestycji w nieruchomości możemy mówić jeśli jest to jakiś magazyn, dom, mieszkanie, hala itp.

Palermo

Postautor: Palermo » 14 sty 2016 12:37

przy inwestycjach w nieruchomości , potrzebny jest jej dobry zarządca. Jeśli go nie masz, to nieruchomość staje się jednym wielkim problemem. No chyba, że Znam ten rynek od kilkunastu lat, ale dopiero od niedawna współpracuje z Nowoderski Estates i muszę przyznać że to moja najlepsza współpraca. Już na samym początku widzialem ze znają się na rzeczy i podchodzą do tego w pełni profesjonalnie.

Lutek82
Kontaktowanie:

Postautor: Lutek82 » 14 sty 2016 14:22

Ja od 2 lat inwestuje w nieruchomości magazynowe w Krakowie. Powiem, że to co się ostatnio dzieje mnie przerasta ponieważ tak mocno wzrosło zainteresowanie magazynami w tym mieście, że sam nie wierzę. Jak więc widać warto się zastanowić na tym tematem :)

klaudiuszW9

Postautor: klaudiuszW9 » 18 sty 2016 18:35

Ja jestem na etapie gromadzenia wkładu własnego na zakup mieszkania, które chciałbym wynajmować. Założyłem sobie, najpierw kupię właśnie takie M - w górach, nad morzem albo w większej miejscowości, poczekam aż wynajem spłaci kredyt i dopiero potem będę myślał o zakupie czegoś dla siebie. Wydaje mi się, że dla przeciętnego obywatela jest to jedyny sposób aby się w życiu czegoś dorobić.
Jeśli chodzi o magazyny czy lokale usługowe, na nie jest też popyt - owszem, ale firma dziś jest jutro plajtuje, a myślę, że popyt na mieszkania będzie zawsze, w końcu mieszkać gdzieś każdy musi.

Knook

Postautor: Knook » 03 sie 2016 20:52

zamiast w hotel czy w pensjonat myślę że lepiej w apartamenty nad morzem, w różnych lokalizacjach, np w Rowach na Nadmorskiej jest fajna inwestycja, osiedle składające się z 4 budynków, fajnie to wygląda, rozmawiałem z właścicielem jednego z apartamentów i mówił że duże zainteresowanie jest wynajęciem.