Inwestowanie w walutę?

Palermo

Re: Inwestowanie w walutę?

Postautor: Palermo » 22 sty 2016 10:24

nie spotkalem sie jeszcze zeby ktos chwalil sie ze udalo mu sie na tym zarobic jakas wieksza kase. Moi znajomi poszli w inwestowanie w pozyczki pozabankowe, dzialaja w klubie inwestorow i jak na razie zadowoleni, podobno dochodowy interes

Polis

Postautor: Polis » 26 sty 2016 15:29

To opłacalne, podobnie jak numizmaty, czy złoto, tylko trzeba być na bieżąco. Na pewno jest bezpieczniejsze niż gra na giełdzie. Już nie wspomnę też o niskim procencie na lokatach...

amberus
Kontaktowanie:

Postautor: amberus » 26 sty 2016 20:17

Chcesz inwestować bez ryzyka ? z solidnym dochodem ? - zapraszam - pracapewna@gmail.com A podpowiem konkretne, bezpieczne rozwiązania. :)
Dochody pasywne dla firm i osób https://zarabianieodzaraz.pl.tl/

pART1

Postautor: pART1 » 11 lip 2017 23:06

warto pomyśleć nad kryptowalutami, niskim kosztem możemy zakupić opłacalne waluty, które z czasem mogą podnieść swoją wartość. Jakiś czas temu znalazłem ciekawy blog o walucie DasCoin, ponoć ma niesamowity potencjał. https://drogapomilion.wordpress.com
Pozdrawiam, warto poczytać bo kryptowaluta to przyszłość

dryblas

Postautor: dryblas » 14 lip 2017 15:50

A bo to trzeba trafić na właściwy moment, aby faktycznie zarobić, giełda to nie jest krótkotrwałe działanie i granie na niej w krótkim okresie przynosi małe zyski. Tylko do dłuższej gry to już trzeba mieć nerwy ze stali. Jest paru światowej sławy inwestorów, którzy dorobili się pozycji na walutach. Jednak są one bezpieczniejsze niż inne instrumenty finansowe, zaraz po obligacjach, bo mają większe ograniczenia przepływu, dlatego przyrost zysków jest też powolny. Akurat inwestycjom w pożyczki czy inne takie bym nie ufał za bardzo, z kolei kryptowaluta ma potencjał na wyparcie gotówki w przyszłości i utrzymuje się od kilku lat na rynku więc chyba można powiedzieć, że powoli się stabilizuje.

aniamusiał

Postautor: aniamusiał » 31 lip 2017 15:54

Mój kolega inwestuje w złote i srebrne monety, ma w tym temacie olbrzymią wiedzę i widać, że wie, jak się z tym obchodzić, aby wyjść "na swoje". Z tego co wiem, chwali sobie taką formę inwestowania.

HarryKinn2
Kontaktowanie:

Postautor: HarryKinn2 » 02 sie 2017 15:52

Inwestowanie w waluty jest dużo bardziej opłacalne niż "inwestowanie" w jakiekolwiek pożyczki. Giełdy te zwykłe jak i walutowe mają ustalone swoje zasady według, których zmienia się ich kurs. Oczywiście na początku ciężko jest zarobić, bo podejmujemy decyzje emocjami a nie logiką. Ale wszystko da się wypracować. Na https://pl.tradingview.com/ znajdziesz aktualne wykresy z różnych giełd z całego świata, zobacz i przeanalizuj :)
Pozdrawiam i polecam rozpoczęcie przygody z inwestowaniem :)

komineo

Postautor: komineo » 30 lis 2017 13:36

Co prawda jestem świeżynką w tym temacie, ale czytałam opinie pozytywne na temat giełdy kryptowalut. Sama czuję inpirację teraz, żeby spróbować coś w tym kierunku. Dlatego planuję założyć sobie konto osobiste tutaj https://bitbay.net/pl/bezpieczenstwo i przeanalizuje proponowane oferty cyfrowych walut. Bardzo mi się podoba fakt, że otrzymam od nich kartę BitBay, którą będę mogła robić transakcję w różnych sklepach, a nawet wyciągać pieniądze z bankomatu. Myślę, że może być to ciekawe doświadczeni, a może uda mi się zarobić jakąś fajną kwotę.